Historia Tomka Komendy poruszyła całą Polskę. Gdy niesłusznie skazany mężczyzna opuścił mury więzienia po 18 latach odsiadki, wyniósł z niego mnóstwo traumatycznych, bolesnych wspomnień. Ale na wolności udało mu się odnaleźć szczęście

"25 lat niewinności. Historia Tomka Komendy"

Jan Holubek wyreżyserował film, w którym rolę Komendy gra Piotr Trojan. "Zrobię to najlepiej jak potrafię, Tomek" - obiecał bohaterowi filmu aktor i słowa dotrzymał, bowiem obraz, który dziennikarze mieli okazję już obejrzeć, głęboko porusza. Na oficjalnej premierze filmu pojawili się członkowie obsady, m.in. Agata Kulesza, Jan Frycz czy Dariusz Chojnacki. Najpiękniejszy moment wieczoru wydarzył się jednak tuż po zakończeniu seansu.

Na tej sali jest kobieta mojego życia, która nosi mojego syna. Za trzy miesiące zostaję ojcem. Kochanie, czy możesz do mnie podejść? - mówił Tomek ze sceny, po czym sięgnął po bukiet róż i pierścionek.

Przypomnijmy, że Anna, ukochana Tomka, za trzy miesiące urodzi ich pierwsze dziecko. Para poznała się za pośrednictwem portalu randkowego.

Tomkowi i Ani gratulujemy i życzymy pięknego życia!