Tomasz Komenda został ojcem! Radosną wiadomością o narodzinach pierwszego dziecka 44-latka i jego narzeczonej podzielili się we wtorek Grzegorz i Rafał Collins. Z wpisu na profilu Fundacji Braci Collins, z którą Tomek Komenda współpracuje od września tego roku, dowiadujemy się, że Anna Walter urodziła mu syna. Chłopiec przyszedł na świat 1 grudnia o godzinie 15:03. Para dała mu na imię Filip.

It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy! - czytamy.

Tomasz Komenda ojcem. Gratulacje od internautów

Informacja o narodzinach pierworodnego syna bohatera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" spotkała się z bardzo entuzjastycznymi rekcjami internautów, którzy od lat śledzili jego losy.

Gratulacje dla obojga Rodziców. Dużo zdrówka dla Filipka oraz dzielnej mamy, niech te malutkie stopki wniosą do Twojego i Narzeczonej życia jak najwięcej radości.

Gratulacje przeogromne. Zdrówka i szczęścia co niemiara dla Waszej Trójeczki!

Redakcja Gala.pl dołącza się do życzeń dla świeżo upieczonych rodziców.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej po premierze filmu o sobie. "To kobieta mojego życia"

Przypomnijmy, że Tomasz Komenda został w 2004 roku niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi. Został uniewinniony dopiero po 18 latach.

Oswoiłem się, troszeczkę czasu jestem na wolności, jestem szczęśliwym człowiekiem. W końcu. Po 18 latach. Mam to, co zawsze chciałem mieć, czyli być ojcem. Niedługo będę mężem - powiedział w reportażu TVN24.

Komenda domaga się 18 milionów złotych zadośćuczynienia i odszkodowania od Skarbu Państwa - po milionie za każdy rok niesłusznie spędzony w więzieniu.

CZYTAJ TEŻ: Zbrodnia miłoszycka - Ireneusz M. i Norbert Basiura usłyszeli wyrok ws. zabójstwa 15-letniej Małgosi

It’s a boy!  Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!

Opublikowany przez Fundacja Braci Collins Wtorek, 1 grudnia 2020