Tomasz Kot w prestiżowej agencji aktorskiej! Niedawno pisaliśmy o tym, że słynna amerykańska agencja zainteresowała się Joanna Kulig, a już odchodzą do nas kolejne wspaniałe wieści. Tomasz Kot trafił pod opiekę United Talent Agency, która odpowiada za sukcesy takich gwiazd, jak Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Daniel Radcliffe, czy Benedict Cumberbatch. Informację potwierdzili polscy menadżerowie aktora. Co ciekawe, nie będzie on pierwszym Polakiem pod skrzydłami UTA. Od lat agencja opiekuje się Pawłem Pogorzelskim, operatorem robiącym karierę za granicą, odpowiedzialnym m.in. za najlepszy horror 2018 roku - "Hereditary. Dziedzictwo".

Tomasz Kot pod opieką United Talent Agency

"- Z radością i dumą potwierdzamy, że Agencja Aktorska L Gwiazdy, wspólnie z Tomaszem Kotem, rozpoczęła współpracę z jedną z najlepszych agencji aktorskich świata - amerykańską UTA (Anthony Hopkins, Angelina Jolie, Daniel Radcliffe, Benedict Cumberbatch)!" – czytamy na Facebooku Agencji Aktorskiej L Gwiazdy.

Bardzo cieszymy się z sukcesów Tomasza Kota i jesteśmy pewni, że wkrótce usłyszymy o kolejnych. Chociażby dlatego, że niedługo zobaczymy go w produkcji BBC "World on Fire". Serial opowiada historię obywateli UK, Polski, Francji, Niemiec oraz USA, żyjących w czasach II wojny światowej. Na ekranie, obok Tomasza Kota, zobaczymy również Zofię Wichłacz, Helen Hunt, czy Lesley'a Manville'a.

Gratulujemy, Tomasz!

ZOBACZ TEŻ: EFA 2018 „Zimna Wojna” najlepszym europejskim filmem 2018 roku! Wielki sukces Polaków!