Tomasz Kot od występu w nominowanej do Oscara "Zimnej wojnie" nieustannie otrzymuje ciekawe propozycje od zagranicznych twórców. Jedną z nich była rola we francusko-hiszpańsko-niemieckim thrillerze,"Wrogu doskonałym" (ang. "A Perfect Enemy"), który trafi do kin już 2 lipca. Na niedawnej premierze filmu aktorowi towarzyszyły żona, Agnieszka Olczyk-Kot oraz nastoletnia córka. Tym samym, 14-latka zaliczyła swój debiut na branżowej imprezie. Jak wygląda i czym zajmuje się na co dzień Blanka Kot?

Blanka Kot - jak wygląda i kim jest córka Tomasza Kota?

Tomasz Kot i Agnieszka Olczyk-Kot poznali w 2000 roku podczas studiów w krakowskiej szkole teatralnej. Pobrali się w 2006 roku w Częstochowie. Żona aktora jest uznaną fotografką oraz operatorką. W kwietniu 2007 roku na świat przyszła ich córka Blanka, a trzy lata później syn Leon. Artyści nie dzielą się mediach wizerunkami swoich pociech. Z okazji niedawnej premiery "Wroga doskonałego" zrobili jednak wyjątek. U boku rodziców właśnie zadebiutowała 14-letnia Blanka.

Nastolatka, ubrana w sukienkę w drobne kwiaty i skórzane trampki za kostkę, pozowała do zdjęć towarzystwie mamy i taty, a także brała czynny udział w zakulisowych rozmowach. Gołym okiem widać, że czuła się na premierze, jak ryba w wodzie.

Pójdzie w ślady rodziców-artystów? 

Zdjęcia Blanki, córki Tomasza Kota, znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Racewicz o hejcie po zaszczepieniu 13-letniego syna: "Życzenie śmierci zwaliło mnie z nóg"