Tomasz Kot zagra w filmie "Warning" u boku Angeliny Jolie i Patricka Schwarzeneggera. Po sukcesie, jaki "Zimna Wojna" odniosła na całym świecie, występujący w niej polscy aktorzy nie mogą narzekać na brak propozycji pracy. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Tomasz Kot dołączył do prestiżowej agencji aktorskiej, United Talent Agency, która odpowiada za sukcesy takich gwiazd, jak Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Daniel Radcliffe, czy Benedict Cumberbatch.Cieszyliśmy się, kiedy otrzymaliśmy informację, że niedługo zobaczymy go w produkcji BBC "World on Fire", gdzie wystąpi u boku Zofii Wichłacz, Helen Hunt, czy Lesley'a Manville'a. Teraz mamy kolejny powód do dumy - Polak wystąpi w thrillerze science-fiction pt. "Warning".

Tomasz Kot w filmie "Warning"

Film "Warning" to debiut reżyserski Agaty Alexander. Produkcja ma być oparta na komiksie "The Enernals", czyli historii nieśmiertelnych istot, które bronią planetę przed zagładą. Film ma być osadzony w realiach Ziemi z niedalekiej przyszłości oraz badać sens życia, prezentując historie życiowe różnych bohaterów. Oprócz Tomasza Kota, Angeliny Jolie oraz syna Arnolda Schwarzeneggera, w obsadzie znaleźli się: gwiazdor serialu "Punisher" Thomas Lane, kanadyjska aktorka Charlotte Le Bon oraz Anabelle Wallis, znana z hitu "Peaky Blinders". Prace nad filmem rozpoczęły się w Polsce, a za produkcję odpowiada Anova Pictures oraz polskie firmy producencki Film Produkcja i NEM Corp.

Przypomnijmy, że Tomasz Kot nie jest jedynym aktorem, który zagra w tej samej produkcji z Angeliną Jolie. Hollywoodzką aktorkę miał okazję spotkać na planie filmu "Salt" Daniel Olbrychski, który określił ją jako skromną i sympatyczną osobę.

Gratulujemy!