Tomasz Lis trafił do szpitala. 53-letni dziennikarz przebywa na oddziale intensywnej terapii w jednym z olsztyńskich szpitali. Jak donosi "Super Express", Tomasz Lis przyjechał do Olsztyna na spotkanie z Pawłem Juszczyszynem, z którym miał przeprowadzić wywiad. Niedługo po przyjeździe miał bardzo źle się poczuć i natychmiast trafić na Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii. "- Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie" - miał powiedzieć lekarz w rozmowie z tabloidem. Chociaż przyczyny złego stanu zdrowia dziennikarza nie są jeszcze znane, nieoficjalnie mówi się, że Tomasz Lis miał udar.

Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis to 53-letni publicysta, dziennikarz, redaktor naczelny tygodnika "Newsweek Polska". Lis w przeszłości zmagał się już z problemami zdrowotnymi. W 2015 roku tuż po przebiegnięciu maratonu w Rotterdamie zasłabł i trafił do szpitala. Jak twierdzi "SE", publicysta zmagał się z kamicą nerkową, która wymagała jego hospitalizacji. Rok później,w maju 2016 roku, zaraz po ogłoszeniu wyników I tury wyborów prezydenckich w Polsce, Tomasz Lis ponownie trafił do szpitala, tym razem z podejrzeniem udaru.

Prywatnie Tomasz Lis był mężem dziennikarki Kingi Rusin. Są rodzicami dwóch córek - Igi i Poli. Po rozwodzie z Rusin, Lis związał się z Hanną Lis. Para wzięła ślub w 2007 roku w Rzymie. Przez ostatnie lata mówiło się, że ich związek przechodził kryzys. Podobno dziennikarze nie mieszkają już razem.

Doniesienia o hospitalizacji Tomasza Lisa skomentowała w środę po południu Hanna Lis.

Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe - napisała na Twitterze.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Tomasza Lisa!