Tomasz Lis wspiera WOŚP. Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezes Fundacji TVN "Nie jesteś sam", opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z dawno niewidzianym 53-letnim dziennikarzem. Widzimy na nim Tomasza Lisa, który wydaje się być w naprawdę dobrej formie. Chociaż ciężko nie zauważyć, że publicysta stracił na wadze, na nowej fotografii dumnie pozuje z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i uśmiechem na ustach. "Wszyscy gramy @fundacjawosp i nawzajem się wspieramy. Z uśmiecham, bo idzie ku dobremu" - podpisała fotografię Kolenda-Zaleska.

Tomasz Lis wraca do zdrowia

Tomasz Lis kilka tygodni temu trafił do szpitala w Olsztynie. Dziennikarz miał źle się poczuć i natychmiast został przewieziony na Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Do tej pory nie są znane oficjalne przyczyny złego stanu zdrowia dziennikarza, chociaż on sam wyznał, że czeka go długa i żmudna rehabilitacja.

53-latek w przeszłości zmagał się już z problemami zdrowotnymi. Lis w 2015 roku tuż po przebiegnięciu maratonu w Rotterdamie zasłabł i trafił do szpitala. Miał zmagać się z kamicą nerkową. Rok później, zaraz po ogłoszeniu wyników I tury wyborów prezydenckich w Polsce, został ponownie hospitalizowany, tym razem ze względu na podejrzenie udaru.

Cieszymy się, że Tomasz Lis wraca do zdrowia i życzymy wszystkiego dobrego!