Tata Rafała Maślaka, Tomasz Maślak, jakiś czas temu został ambasadorem polskiej marki odzieżowej. Już parę miesięcy temu Rafał chętnie dzielił się z fanami zdjęciami z tatą. Fani modela szybko okrzyknęli, że panowie wyglądają jak bracia, a sam Rafał z pewnością urodę otrzymał po tacie.  Kim jest Tomasz Maślak?

Pan Tomasz ma 47 lat i na co dzień jest kierowcą TIR-ów. Niedawno, dzięki popularnemu synowi, udało mu się spróbować swoich sił w roli modela. Wówczas na kontach społecznościowych Rafała pojawiła się masa jego zdjęć w towarzystwie taty. Niestety znalazło się wówczas parę komentarzy, w których Tomasz Maślak został sprowadzony do obiektu seksualnego. Porównania, którymi posłużyły się fanki nie spodobały się misterowi, czemu wyraz dał na swoim Facebooku. 

ZOBACZ: Zdjęcia Rafała Maślaka z tatą, Tomaszem wywołały burzę w Internecie

Patrząc na zdjęcia taty mistera, Tomasza Maślaka, nie da się mu odmówić urody. Nic dziwnego, że marki odzieżowe szybko wykorzystały jego potencjał. Jakiś czas temu Tomasz Maślak został ambasadorem polskiej marki odzieżowej PAWO i reklamuje garnitury, płaszcze oraz koszule.

-Tata, podobnie jak ja, lubi wyzwania w życiu. Kiedy zaproponowano mu udział w kampanii nie był przekonany czy da sobie rade, ale na planie zdjęciowym zaskoczył nawet mnie. Doskonale czuł się w roli modela i poradził sobie nawet lepiej ode mnie – śmieje się Rafał Maślak, który również pojawia się w kampanii PAWO na sezon jesień-zima 2016-2017.

Czy tata Mistera Polski 2014 zmieni branżę i zamiast pracy w firmie transportowej zajmie się modelingiem?

Tata traktuje to jako przygodę, ale jeśli pojawią się kolejne propozycje będą go namawiał, żeby z nich korzystał – tłumaczył wówczas Rafał Maślak.

Dziś okazuje się, że nie była to jednorazowa przygoda, a możliwe, że już niedługo zobaczymy Tomasza Maślaka w kolejnej sesji. Jak ojciec Mistera Polski sprawdził się w roli modela? Zobaczcie w naszej galerii!