Kim jest Tomasz Mazurkiewicz, nowy chłopak Edyty Górniak? Wokalistka pojawiła się w towarzystwie nowego partnera na 15. urodzinach swojego syna, Allana Krupy. Choć o romansie Górniak i Mazurkiewicza mówiło się już od stycznia 2019 roku, dopiero teraz do sieci trafiły ich pierwsze wspólne zdjęcia. Fani wokalistki zastanawiają się, kim jest przystojniak, z którym przez cały wieczór Edyta Górniak trzymała się za ręce. Co ciekawe, jeszcze niedawno, bo na początku marca, gwiazda zapierała się, że nie szuka nowego faceta. Opublikowała nawet oświadczenie na Facebooku, w którym ucięła plotki na temat swojego domniemanego romansu. Dlaczego mimo to, uległa urokowi atrakcyjnego piłkarza?

Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak, Tomasz Mazurkiewicz?

Tomasz Mazurkiewicz ma 38 lat i pochodzi z Sopotu. Jest byłym piłkarzem klubu Arka Gdynia, gdzie grał na pozycji pomocnika. Występował również w Legii Warszawa i w duńskich drużynach ligowych. Jak czytamy na portalu 90 minut, Tomasz Mazurkiewicz ma 180 cm wzrostu i waży 72 kilogramy. Dużo podróżuje, prowadzi, aktywny tryb życia i podobnie jak Edyta Górniak, jest singlem - zakończył swój poprzedni związek, z którego ma dwie córki.

"Jest odpowiedzialny, oddany swoim córkom. Każde rozstanie z nimi bardzo przeżywa. O sobie mówi: jestem przede wszystkim ojcem..." - mówi osoba z otoczenia Górniak.

Nowy chłopak Edyty Górniak na co dzień mieszka w Sopocie. Być może to właśnie dlatego, wokalistka zdecydowała się zorganizować urodziny syna w jednej z nadmorskich knajp. 

Zobacz zdjęcia Tomasza Mazurkiewicza w naszej galerii --->

ZOBACZ TEŻ: EDYTA GÓRNIAK ma nowego chłopaka? Przyszła z nim na urodziny syna