Tomasz Mazurkiewicz dodał zdjęcie z Edytą Górniak na swój Instagram. Czy tym samym potwierdził ich związek? Za relacją Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza ciężko nadążyć. Para poznała się w grudniu ubiegłego roku na mikołajkowym koncercie "Miłość jest wszystkim" w Gdańsku. Mieli zacząć od wymieniania sms-ów na temat wychowywania dzieci, a skończyło się na randkach w Trójmieście. Pierwsze wspólne zdjęcia pary wyciekły pod koniec marca, kiedy to Górniak i Mazurkiewicz pojawili się wspólnie na 15. urodzinach syna wokalistki, Allana Krupy. Edyta przez cały wieczór trzymała się za ręce z piłkarzem i głęboko patrzyła mu w oczy. Chociaż żadne z nich nie potwierdziło związku, nikt nie miał wątpliwości, że parę łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń. Potem show-biznes obiegły informacje, że para nie jest już razem i postanowiła pozostać w przyjaźni. Nowe zdjęcie na Instagramie Tomasza Mazurkiewicza, miesza jednak w tej relacji jeszcze bardziej...

Tomasz Mazurkiewicz o Edycie Górniak: "Moje Szczęście"

Tomasz Mazurkiewicz pokazał zdjęcie Edyty Górniak, do którego dodał dosyć zaskakujący opis. Na fotografii widzimy wokalistkę, która pozuje razem z psem piłkarza. Pod zdjęciem widnieje podpis:

"Moje Szczęście i... Kuba. #friends #security #pieknydzien #spacer #wiosna #wielkanoc #happytime"

Czy to oznacza, że Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak wrócili do siebie? A może nigdy się nie rozstali? Niezależnie od tego, co tak naprawdę ich łączy, łatwo zauważyć, że fani wokalistki bardzo kibicują ich relacji. Pod zdjęciem można przeczytać komentarze, w których życzą im wszystkiego dobrego i twierdzą, że świetnie do siebie pasują.

Myślicie, że uda im się stworzyć coś poważnego?

Zobacz zdjęcia Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza w naszej galerii --->