Tomasz Mazurkiewicz o związku z Edytą Górniak opowiedział dziennikarzom jednego z magazynów. O romansie wokalistki i byłego piłkarza mówiło się już od stycznia, ale pierwsze wspólne zdjęcia pary wyciekły dopiero pod koniec marca. Podczas 15. urodzin Allana Krupy, Edyta Górniak przez cały wieczór trzymała się za ręce z Mazurkiewiczem i głęboko patrzyła mu w oczy. Chociaż żadne z nich nie potwierdziło związku, nikt nie miał wątpliwości, że parę łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń. Co ciekawe, jeszcze niedawno wokalistka zapewniała, że po rozstaniu z Mateuszem Zalewskim potrzebuje spędzić trochę czasu sama i nie szuka nowego faceta. Mimo to, uległa urokowi atrakcyjnego piłkarza. Teraz Tomasz Mazurkiewicz postanowił wyjawić, co tak naprawdę łączy go z Edytą Górniak.

Tomasz Mazurkiewicz o związku z Edytą Górniak

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz poznali się w grudniu ubiegłego roku na mikołajkowym koncercie "Miłość jest wszystkim" w Gdańsku. Były piłkarz przyszedł na wydarzenie z córką, która jest wielką fanką wokalistki i podszedł z nią po divy po autograf oraz zdjęcie. Najpierw asystentka Górniak wzięła numer Mazurkiewicza, aby wysłać mu wspólne fotografie, a następnie sama gwiazda zaczęła wymieniać wiadomości z przystojnym sportowcem. Mieli zacząć od sms-ów o wychowywaniu dzieci, a skończyło się na randkach w Trójmieście. 

SPRAWDŹ: TOMASZ MAZURKIEWICZ kim jest chłopak Edyty Górniak? To przystojny sportowiec 

Status ich relacji postanowił skomentować Tomasz Mazurkiewicz w rozmowie z magazynem Flesz:

"Co mogę powiedzieć, to to, że Edyta stała mi się bardzo bliska" - udzielił zdawkowego komentarza piłkarz.

Jak twierdzą znajomi pary, "o związku chyba jeszcze nie ma mowy, ale ich relacja się rozwija". Mazurkiewicz podobno wkupił się już w łaski Allana, a jak wiadomo Górniak przywiązuje bardzo dużą wagę do relacji jej partnerów z 15-letnim synem.

Zobacz zdjęcia Tomasza Mazurkiewicza w naszej galerii --->