Tomasz Schuchardt po raz kolejny wcieli się postać, która zapewniła mu ostatnio niesamowitą popularność. Mowa o postaci Eugeniusza Bodo, którą odtworzył w serialu TVP właśnie pt. Bodo. Teraz aktora będziemy mogli oglądać w tym samy wcieleniu. Tyle że zobaczymy go nie na małym, ale na dużym ekranie!

ZOBACZ: EUGENIUSZ BODO Kim był pierwszy amant drugiej RP?

Film biograficzny opowiadającym historię życia Eugeniusza Bodo wejdzie na ekrany polskich kin przed Dniem Kobiet, a dokładnie 3 marca. Film będzie kinową wersją serialu Bodo, który można było oglądać na antenie TVP 1 wiosną 2016 r. Dystrybutorzy obrazu przygotowali już wstępny plakat do filmu. Widzimy na nim stojącego w uwodzicielskiej pozie Tomasza Schuchardta, który wciela się w rolę tytułowego pierwszego amanta dwudziestolecia: najprzystojniejszego, najpopularniejszego, najbardziej pożądanego gwiazdora tamtych czasów.

Zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina będzie opowiadał historię pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali a jednocześnie obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.

POLECAMY: "BODO" Zobaczcie, jak powstaje serial o życiu Eugeniusza Bodo! [TYLKO U NAS!]

Jak została nakreślona fabuła obrazu?

Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje jednak wybuch okrutnej wojny…

Poza Tomaszem Schuchardtem w filmie zobaczymy m.in. Romę Gąsiorowską, Patricię Kazadi, Annę Pijanowską, Agnieszkę Wosińską, Mariusza Bonaszewskiego, Wojciecha Solarza, Maję Hirsch, Edytę Herbuś, Stefana Pawłowskiego i Antka Królikowskiego.

Myślicie, że film może okazać się równie wielkim hitem co serial Bodo, który bił rekordy popularności w TVP?

Zobaczcie jego zapowiedź: