Torres i Pina są już po ślubie! 35-letni perkusista zespołu Afromental i młodsza od niego o 6 lat aktorka i piosenkarka powiedzieli sobie "tak"  w drugi dzień świąt Bożego Narodzeni na egzotycznym Zanzibarze. O zaślubinach Tomasza Torresa i jego partnerki dowiadujemy się z Instagrama, gdzie muzyk zamieścił zdjęcie i filmik z plażowej ceremonii. Profil artysty momentalnie zalała fala komentarzy z gratulacjami. Życzenia nowożeńcom złożył m.in. obecny na weselu Aleksander Baron, a także Michał Szpak, Sonia Bohosiewicz, Gabi Drzewiecka i Barbara Pasek.

Bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia. Ciężko na razie ubrać emocje i uczucia w słowa dlatego dajemy sobie jeszcze trochę czasu. Dziś jest pierwszy dzień nowej, ekscytującej drogi. Patrzymy przed siebie z wdzięcznością - napisał Torres na następny dzień po ślubie.

Kim jest żona Tomasza Torresa z Afromental?

Świeżo upieczona żona Tomasza Torresa nazywa się Paulina Łaba. Urodziła się 10 marca 1990 roku. Występuje w musicalach w warszawskim Teatrze Roma, gdzie zadebiutowała główną rolą w "Mamma Mia!". Aktorskie i wokalne szlify zdobywała w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Aktorskim im. D. Baduszkowej w Gdyni. Można ją było oglądać z spektaklach telewizyjnych "Lalka" i "Chłopi", a także w filmie fabularnym "Labirynt świadomości" w reżyserii Konrada Niewolskiego. Paulina "Pina" Łaba jest także aktorką dubbingową. Podkładała swój głos m.in. do takich animowanych hitów jak "Kraina Lodu", "Mała Wielka Stopa" i "Co w trawie piszczy". Jej poczynania w życiu prywatnym i zawodowym możecie śledzić na jej profilu na Instagramie (@pinalaba).

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz najnowsze zdjęcia Tomka Torresa z ukochaną w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Baron i Torres o zmianach w Afromental, nowej płycie i wymaganiach koncertowych [WYWIAD]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PAULINA ŁABA (@pinalaba) Gru 27, 2019 o 1:19 PST