Tomasz Urban to zdecydowanie jeden z najprzystojniejszych uczestników nowej edycji "Big Brother". Tomek jednak szybko na własnej skórze przekonał się, że wygląd to nie wszystko. Zachowanie wysokiego bruneta w domu Wielkiego Brata nie przypadło do gustu sporej części pozostałych uczestników, którzy nominowali go do opuszczenia programu już w drugim tygodniu show. Co ciekawe, Tomek wzbudza skrajne emocje także wśród widzów, którym nie podoba się to, że Tomkowi często zdarza się na coś narzekać. Z kolei internauci szybko dotarli do interesujących faktów z jego życiorysu. Kim jest Tomasz Urban prywatnie i zawodowo? Co go łączy z Anną Lewandowską? Garść najważniejszych informacji na temat modela z "Big Brother" w jednym miejscu zebraliśmy dla was poniżej.

Tomek Urban - wiek, wzrost, wymiary

Tomasz Urban mierzy 187 cm wzrostu i waży 75 kg. Jak na modela przystało, bardzo też dba o swoją sylwetkę. Z profilu Tomka na stronie internetowej dla modeli i modelek dowiadujemy się, że jego wymiary to 97 (klatka) i 82 (pas). Nosi obuwie w rozmiarze 43.

Tomek Urban - zatyczki

Tomek Urban zarabia na swoje utrzymanie nie tylko jako model. Uczestnik nowej edycji "Big Brother" ma także własną firmę produkującą designerskie zatyczki do uszu. Nazwa marki to Leave Me Alone Plugs.

Tomasz Urban - reklama z Anną Lewandowską

Tomasz Urban jako model nie narzeka na brak zleceń. W zeszłym roku wystąpił nawet w reklamie telewizyjnej z samą Anną Lewandowską. W spocie promującym popularną markę szamponu do włosów model wcielił się w rolę fryzjera znanej trenerki.

Tomasz Urban nago - zobacz seksowne zdjęcia modela w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Klaudia Marchewka - kim jest uczestniczka "Big Brother"? Piosenka dla mamy, brat, wiek