Tomek Chodakowski był jedną z najbardziej lubianych postaci serialu "M jak Miłość". Widzowie na tyle przywiązali się do bohatera granego przez Andrzeja Młynarczyka, że po emisji odcinka, w którym zmarł Tomek, na oficjalnym fanpage'u serialu zamieszczali kondolencje dla jego serialowej żony. Ewidentnie nie mogli pogodzić się ze śmiercią lubianego bohatera. Tworzyli nawet teorie, że Tomek upozorował własną śmierć... Niestety postać Chodakowskiego na dobre zniknie z serialu, a już wkrótce czeka nas jego pogrzeb. W którym odcinku "M jak miłość" rodzina i przyjaciele pożegnają Tomka i co dalej wydarzy się w telenoweli? Znamy kulisy serialu!

Przed nami bardzo smutny odcinek "M jak Miłość". Już w najbliższy poniedziałek 13 września, czyli w 1313 odcinku odbędzie się pogrzeb Tomka Chodakowskiego. Organizacją tej jakże smutnej ceremonii zajmie się brat zmarłego, Grzegorz. Na cmentarzu zjawią się koledzy policjanta, którzy uhonorują jego śmierć, przyznając mu pośmiertny awans na inspektora. Na pogrzebie Tomka nie zabraknie też oczywiście pogrążonej w żałobie Joanny (Barbara Kurdej-Szatan) i Agnieszki (Magdalena Walach) oraz dzieci Chodakowskiego. Będą towarzyszyć im przyjaciele Chodakowskiego - Jacek (Jan Wieczorkowski) oraz Magda (Anna Mucha) z Andrzejem (Krystian Wieczorek).

POLECAMY: BARBARA KURDEJ-SZATAN znika na dobre z "M jak miłość"? Wiemy, co dalej z jej bohaterką!

Na pogrzeb Tomka nie dotrze niestety Lucjan (śp. Witold Pyrkosz), który w serialu nadal przebywa w szpitalu oraz jego żona Barbara (Teresa Lipowska), czuwająca przy łóżku męża. Na cmentarzu nie zobaczymy też Piotrka (Marcin Mroczek) zajmującego się dziećmi oraz Kingi (Katarzyna Cichopek), która będzie organizowała stypę w Bistro.

ZOBACZ: WITOLD PYRKOSZ Jak postać Lucjana zniknie z "M jak Miłość"? 

Czy na pogrzeb Tomka wróci Małgosia, czyli Joanna Koroniewska - matka jego dzieci? Przypomnijmy, że najmłodsza córka Mostowiaków przebywa w USA, gdzie jest pod opieką specjalistów, po tym jak udało jej się wyrwać z rąk sekty. Niestety Gosia nie wróci do Polski ani na pogrzeb Tomka, ani po to aby zająć się osieroconymi przez Tomka dziećmi. O śmierci męża Chodakowska dowie się z listów wysłanych przez Barbarę. Dziećmi - Zosią i Wojtusiem, będzie musiała zajmować się Joanna (Barbara Kurdej-Szatan).

Zobaczcie ZDJĘCIA z pogrzebu serialowego Tomka Chodakowskiego ----->