Mister Polski 2018 wybrany. Został nim Tomek Zarzycki z Łodzi. Wysoki brunet zebrał najwyższe noty jury oraz podbił serca publiczności zgromadzonej na gali finałowej w Teatrze Capitol w Warszawie. Dzięki temu przez najbliższy rok będzie nosił tytuł najprzystojniejszego Polaka i reprezentował nasz kraj w międzynarodowych konkursach. Co wiemy na jego temat? Garść najważniejszych informacji na temat Tomka Zarzyckiego, czyli nowego Mistera Polski, do sprawdzenia już teraz PONIŻEJ.

Tomek Zarzycki - wiek, rodzina, modeling

Tomasz Zarzycki przyszedł na świat 13 maja 1993 roku. W 2019 roku skończy więc 26 lat. Na co dzień zajmuje się modelingiem. Dzięki swojej ponadprzeciętnej urodzie już teraz otrzymuje oferty pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jak sam przyznaje, do rozpoczęcia przygody z tym zawodem, jak i do startu w wyborach Mistera Polski 2018, namówili go bliscy, a zwłaszcza mama. W sprawach zawodowych reprezentuje go agencja Gagamodels.

Tomek Zarzycki - wzrost, wymiary, kolor oczu

Tomek Zarzycki ma 188 cm wzrostu. Zainteresowanym wymiarami Mister Polski 2018 spieszymy donieść, że obwód w jego klatce piersiowej to 102 cm, a w talii 75 cm. Rozmiar buta Mistera to 43. Tomek Zarzycki ma brązowe włosy i niebieskie oczy.

Tomek Zarzycki - Instagram

Tomek Zarzycki, jak większość modeli, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Profil Mistera Polski 2018 na Instagramie (@tomekzarzycki) obserwuje ponad 11,5 tysiąca użytkowników serwisu, ale ta liczba z pewnością będzie teraz rosła w astronomicznym tempie.

Zobacz zdjęcia Tomka Zarzyckiego z finału Mistera Polski, także jego zdjęcia bez koszulki i w samej bieliźnie i spodenkach w naszej GALERII >>