Francesca i Harry z "Too Hot to Handle" rozstali się! Jedni z najbardziej lubianych uczestników pierwszej edycji randkowego show Netflixa niestety nie są już razem. O rozpadzie związku poinformowała Francesa w swoim nowym wideo na Youtubie. - Harry i ja nie jesteśmy już razem. Postanowił zerwać ze mną, bo nie chciał już być w związku na odległość. Oczywiście byłam załamana. Robiłam wszystko, co mogłam, aby ten związek przetrwał - powiedziała 26-latka.

"Too Hot to Handle" Netflix: Harry i Francesca rozstali się

Harry oświadczył się Francesce podczas specjalnego spotkania uczestników "Too Hot to Handle" na Zoomie w maju 2019 roku. Para zaczęła już nawet planować ślub i miała "folder z obrączkami ślubnymi". Francesca przyznała, że nie może zrozumieć dlaczego o 4 lata młodszy od niej Harry najpierw jej się oświadczył, a niedługo później stwierdził, że nie może być z nią z powodu dzielącej ich odległości.

Dodała, że czuje się oszukana: - Zostałabym przy nim bez względu na wszystko. Przeszłabym przez wszystkie kłótnie i nigdy bym się nie poddała, ale moje uczucia nie były odwzajemnione. On ruszył już do przodu ze swoim życiem i ja muszę zrobić to samo.

Francesca Farago i Harry Jowsey rozstali się podczas ostatniej wizyty dziewczyny u ukochanego w Los Angeles. Uczestniczka reality show pojechała odwiedzić partnera w miejscu, do którego wkrótce miała przenieść się z Vancouver. Kiedy Harry poinformował ją o rozstaniu, nie wzięła jego słów na poważnie: - Nie chciałam nawet mówić moim przyjaciołom, ponieważ szczerze myślałam, że przechodzimy po prostu kryzys i się z nim uporamy. Kłóciliśmy się co jakiś czas, ale dla mnie nigdy nie był to koniec związku. Myślę, że dla niego małe rzeczy zamieniły się w kłótnie kończące związek.

Para była razem ponad rok. Dzięki udziałowi w show Netflix w mediach społecznościowych zdobyła miliony fanów (Francesca 4,7 mln; Harry 4 mln).