Finał "Top Model 2018" za nami! Był to najbardziej ekscytujący odcinek 7. edycji show TVN, uważanej za najlepszą w historii programu. I nie chodzi tylko o możliwości, jakie produkcja stworzyła uczestnikom - np. wyjazd do Los Angeles i współpraca z zagranicznymi projektantami i markami - ale także o skład finalistów. Anna Markowska, Hubert Gromadzki i Katarzyna Szklarczyk byli naprawdę mocną trójką. Każde z nich niewątpliwie ma potencjał, by zrobić karierę, nie tylko w modelingu. Mają i urodę, i osobowość, a teraz też sławę, dlatego będą mogli przebierać w ofertach. A zwycięzca "Top Model", jak wiadomo, od razu podpisze kontrakt z agencją modeli i modelek oraz pojawi się na okładce magazynu "Glamour". O kogo chodzi? Kto wygrał "Top Model 2018"? Już wszystko wiadomo! Sprawdź PONIŻEJ.

Finał Top Model 2018

Finałowy odcinek 7. edycji programu "Top Model" odbył się w poniedziałek, 26 listopada. Finał LIVE można było oglądać w telewizji. Atrakcją finałowego odcinka były występy na żywo. Dla widzów "Top Model" zaśpiewali Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik & Kev Fox. Emocji dostarczyły też aż trzy pokazy mody: nowych kolekcji Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki&Brzozowski. Finał show prowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg. Choć suknia Krupy, zaprojektowana przez Michaela Costello, zginęła podczas podróży Joanny z USA do Polski, to gospodyni "Top Model" i tak prezentowała się doskonale. Zjawiskowo wyglądali także finaliści: Ania, Hubert i Kasia. Pokazali się jurorom i widzom z najlepszej strony! Hubert Gromadzki udowodnił, że jest bardzo wrażliwy - niemal przez cały finał nie mógł powstrzymać łez. Z widowni wspierała go najbliższa rodzina oraz ukochana dziewczyna. A kto wygrał "Top Model"...?

Kto wygrał Top Model 2018?

Do półfinału "Top Model 2018" przeszli Kasia Szklarczyk i Hubert Gromadzki. Anna Markowska odpadła z wyścigu o ścisły finał. Zanim ogłoszono decyzję, pokazano zdjęcia z sesji finalistów dla marki APART. Wszystkie zdjęcia były zjawiskowe, jednak - głosami widzów - odpadła Markowska. Dalej walka rozgrywała się już tylko miedzy Kasią i Hubertem. Ostatecznie poznaliśmy werdykt: "Top Model 2018" wygrała Kasia Szklarczyk! Zwyciężczyni podpisała kontrakt z międzynarodową agencją modelek i modeli, jej zdjęcie trafi na okładkę "Glamour", Kasia zdobyła też nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł.

Katarzyna Szklarczyk została nową polską Top Model. Gratulujemy!

Przypomnijmy, że Katarzyna Szklarczyk ma 22 lata i pochodzi z Bukowna. W programie "Top Model" przeszła totalną metamorfozę. Choć na początku nie wierzył w nią Marcin Tyszka, to potem zrozumiał, że w Kasi drzemie wielki potencjał i ma ona olbrzymią szansę na karierę w modelingu. Osobą, która od początku kibicowała Szklarczyk, była Joanna Krupa. Gospodyni "Top Model" podkreślała, że Kasia przypomina jej siebie samą sprzed lat. Tuż po ogłoszeniu, że Szklarczyk wygrała "Top Model", Kasia zaapelowała do wszystkich Polek, by uwierzyły w siebie, bo "zwyczajnym dziewczynom" też może się udać osiągnąć sukces i spełnić marzenia.