Anna Markowska, Hubert Gromadzki i Katarzyna Szklarczyk gościli w weekend w "Dzień Dobry TVN". Już dziś, 26 listopada, odbędzie się wielki finał "Top Model 2018". Ania, Hubert i Kasia okazali się najlepsi w 7. edycji programu i to oni zawalczą w finale. Trzej finaliści "Top Model" opowiedzieli o tym, jak czują się tuż przed finałem, w porannej niedzielnej rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem. Towarzyszyła im gospodyni show TVN, Joanna Krupa. Jak się okazuje, każde z nich marzy o zwycięstwie, ale jeśli się nie uda, to mają alternatywne plany kariery. Co zamierzają robić po programie Markowska, Gromadzki i Szklarczyk? Sprawdź PONIŻEJ.

Finaliści TOP MODEL 2018 w Dzień Dobry TVN

Anna Markowska przyznała w "Dzień Dobry TVN", że przed finałem towarzyszy jej wielki stres oraz że niczego nie da się przewidzieć. Kasia Szklarczyk powiedziała z kolei, że ją stres motywuje do działania i że jest bardzo podekscytowana.

Dla mnie cały wyjazd do Los Angeles i ten moment, kiedy dowiedzieliśmy się, że dostajemy się do finału, to był najlepszy moment w całym moim życiu - dodała Szklarczyk.

Hubert Gromadzki wyznał , że nie może już się doczekać finału.

Zobaczę, co się wydarzy. Bardzo chciałbym wygrać, ale jeżeli się nie uda, to tak czy siak będę chciał zrobić karierę. Czy w modelingu, czy w muzyce, to się jeszcze okaże.

Natomiast Markowska chciałaby bardziej skupić się na dalekich podróżach i na ochronie praw zwierząt.

Joanna Krupie o 7. edycji "Top Model"

Krupa podkreśliła, że 7. sezon "Top Model" był absolutnie najlepszym sezonem w historii polskiej edycji programu.

Ten cały sezon to był dla mnie WOW factor. Top of the top. Najlepsi projektanci, którzy pracują z Jennifer Lopez, Lady Gagą i Beyonce! Finał też będzie wyjątkowy.

Niestety, Joanna Krupa nie wystąpi w kreacji, którą szykowała sobie specjalnie na finał "Top Model". Suknię dla Krupy uszył amerykański projektant Michaell Costello. Niestety, zawartość bagażu gwiazdy została skradziona. Zniknęło aż dziewięć par butów oraz wspaniała i droga suknia na finał. W walizce pozostały tylko płaszcz i rzeczy do makijażu.

A więc co Joanna Krupa włoży na finał "Top Model 2018"? Przekonamy się już dziś wieczorem! Finał programu rozpocznie się o 21:30. Natomiast już TERAZ rozwiąż nasz QUIZ i sprawdź, którym finalistą "Top Model" jesteś>>