10 odcinek "Top Model 2018" był naprawdę wyjątkowy! Uczestnicy w końcu spotkali się z najbliższymi - rodzicami, rodzeństwem oraz ze swoimi partnerami. Nie brakowało wzruszeń. Spotkanie z bliskimi najbardziej przeżywał Michał Borzuchowski, który jest bardzo związany ze swoja rodziną, a zwłaszcza z siostra, i jest jednym z najmłodszych uczestników show TVN. Jednak później znów czekało ich sporo pracy i jeszcze więcej wyzwań! Na przykład kolejna odważna sesja, w której początkujących modeli oblewano... wiadrem kolorowej farby. Ale to nie był jedyny stres, jaki czekał uczestników w 10. odcinku "Top Model". Okazało się bowiem, że wraz z jury ich dokonania podczas końcowego panelu będzie oceniać Joanna Przetakiewicz. Właścicielka marki La Mania zawsze mówi to, co myśli, a na modzie zna się doskonale - w końcu jest stałą bywalczynią Paris Fashion Week. Dlatego nie stosowała wobec uczestników "Top Model" taryfy ulgowej i oceniała ich merytorycznie. Kto wyszedł na zdjęciu najlepiej, a kto najgorzej? I najważniejsze: kto dziś odpadł z "Top Model"? SPRAWDŹ poniżej.

Top Model odcinek 10: kto odpadł?

Faworytami siódmej edycji "Top Model" są na pewno Hubert Gromadzki, Daria Dąborwska i Michał Borzuchowski, a ostatnio także Kasia Szklarczyk. Joanna Przetakiewicz zachwyciła się dziś zwłaszcza Kasią i Darią. Czy któraś z nich była zagrożona? Najlepsze zdjęcie z pierwszej sesji miała Magda Przybielska. Ostatecznie z Top Model 2018 w 10 odcinku odpadli Oliwia i Szymon. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku odpadł Piotr Muszyński, a w poprzednim - Żaklina Ta Dinh. Zaś na fashion week do Los Angeles pojadą Daria, Ania, Kasia, Michał, Hubert, Magda. Będzie Wam brakować Oliwii i Szymona?

Oliwia i Szymon odpadli z Top Model 2018. Słuszna decyzja?

Oliwia Zasada i Szymon Reich odpadli z 10. odcinka "Top Model". Szymon nie jest wystarczająco wysoki jak na modela, a jego uroda pasuje bardziej do sesji komercyjnych i sportowych niż high fashion. Widać to było zwłaszcza podczas artystycznych sesji zdjęciowych. Z kolei Oliwia, choć jest przepiękną dziewczyną, to nie za bardzo potrafi pracować na sesjach. Jak przyznał Tyszka, "jest za bardzo prywatna". Nie umie pozostać profesjonalna na planie. Zgadzacie się z decyzją jury? Oliwia i Szymon powinni odpaść?