Top Model 2018 odcinek 11 za nami! W poprzednim odcinku pożegnaliśmy aż dwóch uczestników: Oliwię i Szymona. Była to o tyle zaskakująca decyzja jury, że Oliwia jest prawdziwą pięknością, więc na pewno ma szanse w modelingu, a Szymon ma doskonałe ciało i imponującą muskulaturę, więc z pewnością będzie miał wzięcie w tzw. sesjach komercyjnych. A jednak właśnie ta dwójka odpadła. Dlatego o szansę na udział w Los Angeles Fashion Week walczyło tylko 6 uczestników. A finał Top Model 7 coraz bliżej! Kto ostatecznie weźmie udział w fashion weeku? I kto odpadł w 11 odcinku Top Model? Sprawdź PONIŻEJ!

Top Model 2018 odcinek 11: kto odpadł?

Uczestnicy Top Model w Los Angeles nie mieli wiele czasu na zwiedzanie miasta. Od razu czekała ich sesja zdjęciowa inspirowana filmami Pretty Woman (Hubert i Ania), Aniołki Charliego (Daria i Magda) oraz La La Land (Kasia i Michał). Z zadaniem najlepiej poradzili sobie Kasia i Michał. Kolejnym, chyba najtrudniejszym jak dotąd w Top Model 7 zadaniem, był profesjonalny casting u projektantów takich jak Michael Costello, George Styler, Michael NGO, Usama Ishtay i Nathalia Gaviria. Michał Borzuchowski został poproszony o założenie sukienki i wyglądał w niej rewelacyjnie! Tylko Ania Markowska dostała się do wszystkich 5 pokazów.Daria Dąbrowska nie dostała się do żadnego.

Kolejna sesja uczestników odbyła się na kultowej Venice Beach. Razem z jurorami decyzję podejmował Michael Costello. Spodobali mu się zwłaszcza Daria i Hubert Gromadzki, którego projektant od razu przyjął do swojego pokazu podczas fashion week. Jednak wyjazd do Los Angeles nie dla wszystkich był przyjemnością. Właśnie w Kalifornii z Top Model odpadła Daria. Nie tyle chodziło o wzrost co o nieumiejętność chodzenia po wybiegu. Czy to słuszna decyzja? Będzie Wam brakować Darii Dąbrowskiej?

Zobaczcie zdjęcia z sesji uczestników w naszej GALERII.