Top Model 2018 odcinek 12 za nami! Ależ to były emocje! Dowiedzieliśmy się, kogo zobaczymy w finale Top Model 7, jaki odbędzie się już 26 listopada. W telewizji będzie można zobaczyć relację na żywo. Czy któreś z wybranej trójki zrobi światową karierę? Czy jury podjęło najlepszą decyzję, stawiając właśnie na nich? 12. odcinek Top Model, jaki można było zobaczyć w TVN w poniedziałek wieczorem, przyniósł ostateczne rozstrzygnięcie. Odpadły dwie osoby. Zaś jeden chłopak i dwie dziewczyny zawalczą o tytuł zwycięzcy Top Model 7, o kontrakt z agencją D'Vision oraz o okładkę miesięcznika "Glamour". Sprawdź PONIŻEJ, kto odpadł w 12. odcinku Top Model oraz kto przeszedł do finału programu!

Top Model 2018 odcinek 12 - kto odpadł?

W 12. odcinku Top Model odpadło dwoje uczestników. Decyzja jury była dość zaskakująca, bo przynajmniej jedno z nich zdawało się być faworytem i mieć zapewnione miejsce w finale. Kto taki? Michał Borzuchowski. Naszym zdaniem z jego niezwykłą, androgyniczną urodą, wysokim wzrostem i szczupłą budową sylwetki Borzuchowski ma szanse, by zawojować świat modelingu. Ale nie musi się spieszyć - jest jeszcze bardzo młody, więc wszystko jeszcze przed nim. Drugą osobą, która odpadła dziś z Top Model, była Magda Przybielska. W programie dziewczyna miała swoje wzloty i upadki, ale Kasia Sokołowska była jej wielka fanką i starała się ją wspierać. Niestety, Magda nie przeszła do finału. A komu się udało?

Top Model 2018 - kto w finale?

Finał Top Model 2018 już za tydzień! Kim są finaliści 7 edycji programu TVN? To Hubert Gromadzki, Ania Markowska i Kasia Szklarczyk. Właśnie tę trójkę zobaczymy w finałowym odcinku! Czy jury podjęło dobry wybór? Zgadzacie się, że to właśnie Kasia, Ania i Hubert byli najlepsi w Top Model 7? Które z nich powinno zwyciężyć w finale? Zobaczcie zdjęcia finalistów w naszej GALERII.