Top Model: odcinek 5. za nami! Gościem specjalnym odcinka była polska supermodelka - Anja Rubik. Ale nie tylko ona! W Top Model 7 gościła też youtuberka Red Lipstick Monster, ekspertka od wizażu. Do show TVN zaproszono również znanego trenera Qczaja. W 5. odcinku siódmej edycji Top Model uczestnicy po raz pierwszy musieli wziąć udział w rozbieranej sesji. Nagie zdjęcia nigdy nie są łatwe, nawet dla profesjonalnych modelek i modeli, a co dopiero dla amatorów! Najlepiej z zadaniem poradzili sobie Daria Dąbrowska, Michał Borzuchowski i Hubert Gromadzki. To właśnie ich zdjęcia zyskały największe uznanie jurorów programu, czyli Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki i Kasi Sokołowskiej. Przy rozbieranej sesji wszystkich kandydatów do tytułu "top model" wspierała Anja Rubik. A ona, jak wiadomo, ma wielkie doświadczenie w sesjach high fashion, również w tych, które wymagały od niej pozowania nago. Jednak rozbierane zdjęcia to nie jedyny stres, jaki czekał uczestników programu. Na koniec odcinka jedno z nich musiało odpaść. Kto w 5. odcinku pożegnał się z "Top Model"? Sprawdź PONIŻEJ!

Top Model - ko odpadł w 5. odcinku?

W piątym odcinku show "Top Model" uczestnicy pozowali do rozbieranych zdjęć. Najlepiej wypadli m.in. Daria Dąbrowska, Michał Borzuchowski i Żaklina Ta Dinh. Zagrożeni byli natomiast Oliwia, Franciszek i Natalia. Ostatecznie Franciszek i Oliwia przeszli dalej, a z programu odpadła Natalia Gorączka. Mimo wielkiej urody, dziewczynie nie udało się przekonać do siebie prowadzących i Anji Rubik. Czy Natalia w przyszłości i tak zrobi karierę w modelingu? Czas pokaże. Tym samym w "Top Model" zostało 12 uczestników - zobacz wszystkich w GALERII>>

ZOBACZ TEŻ: TOP MODEL 2018: metamorfozy uczestników

ORAZ: SESJA ŚLUBNA Joanny Krupy i Douglasa Nunesa w "Gali"

Natalia Gorączka - kim jest? Wiek, wzrost, wymiary, Instagram

Natalia Gorączka ma 21 lat. Pochodzi z Gostynia, a mieszka w Poznaniu. Ma 175 cm wzrostu, brązowe włosy i niebieskie oczy. Wymiary Natalii to: 81/67/93. Ulubionym projektantem Gorączki jest Karl Lagerfeld. Choć Natalia Gorączka odpadła z "Top Model", to kontynuuje karierę modelki. Używa pseudonimu "Natalie Fever". W sesji uczestników "Top Model 7", jaka ukazała się w "Glamour", Gorączka mówi:

Nie próbuję na siłę skupiać na sobie czyjejś uwagi. Nie robię nic wbrew sobie ani na pokaz.

Trzymamy kciuki, by Natalia odniosła sukces jako modelka!