8. edycja programu "Top Model" w TVN dopiero wystartowała, ale wszyscy i tak mówią już o finale show. Wszystko za sprawą ciąży Joanny Krupy, która po raz pierwszy zostanie matką już za parę miesięcy. Gdy tylko informacja o planowanym terminie porodu jurorki i prowadzącej program wyszła na jaw, pojawiły się spekulacje, że gwiazda być może nie weźmie udziału w zaplanowanym na jesień wielkim finale show. Jaką decyzję ostatecznie podjęła przyszła mama? Wiemy!

Joanna Krupa poprowadzi finał Top Model 2019

Pierwsze dziecko Joanny Krupy i jej męża, Douglasa Nunesa, ma przyjść na świat w październiku. Jak donosi magazyn "Flesz", 40-letnia gwiazda nie ma zamiaru rezygnować z prowadzenia transmitowanego na żywo finału 8. sezonu "Top Model". Jak donosi cytowana przez magazyn znajoma, mieszkająca na co dzień w Stanach Joasia zaledwie miesiąc po porodzie planuje specjalnie przylecieć do Polski na rozstrzygnięcie tegorocznej edycji razem z noworodkiem.

Joasia długo się zastanawiała, czy zabierać noworodka w podróż. Ostatecznie przyleci do Polski z dzieckiem i weźmie je na plan - zdradza informator.

Premierowe odcinki 8. edycji programu "Top Model" można oglądać w poniedziałki o godz. 21:30 na głównej antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Krupa nago w ciąży: "Marzyłam o takiej sesji"