Finał "Top Model 2019" odbył się w poniedziałek, 25 listopada. Odcinek finałowy poprowadzili Magda Mołek i Michał Piróg. W warszawskim studiu telewizyjnym zabrakło natomiast Joanny Krupy, która nie mogła przylecieć z Los Angeles do Polski z powodu córeczki - dziewczynka nie ma jeszcze nawet miesiąca i gwiazda nie chciała się z nią rozstawać. Młoda mama z córeczką Ashą-Leigh na rękach łączyła się jednak na żywo z Warszawą dzięki transmisji wideo. Na wybiegu zmierzyło się ze sobą czterech finalistów "Top Model 2019" - Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz, Sandra Dorsz i Dawid Woskanian. Mogliśmy zobaczyć cztery wersje okładek magazynu "Glamour" z każdym z nich. Obejrzeliśmy też kulisy sesji okładkowej, która powstawała na Kubie. Ostatecznie o tym, kto wygra 8. edycję "Top Model", decydują widzowie oraz jury w składzie Dawid Woliński, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka z gościem specjalnym, modelką Kasią Struss. A więc - kto wygrał finał? Sprawdź PONIŻEJ.

Kto wygrał "Top Model 2019"?

Dawid Woskanian wygrał 8. edycję "Top Model". Pokonał pozostałych uczestników. Od początku programu radził/a sobie bardzo dobrze, a z każdą kolejną sesją zdjęciową widać było, że nabiera pewności siebie.

Finał "Top Model" przebiegł w ekscytującej atmosferze. Jako pierwsza z "Top Model" odpadła Sandra Dorsz. Tym samym finałową trójką zostali: Olga Kleczkowska, Staszek Obolewicz i Dawid Woskanian.

W finale "Top Model 2019" na żywo wystąpili Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki i Kuba Karaś oraz Rosalie. Uczestnicy show zaprezentowali na wybiegu kolekcje Mariusza Przybylskiego i duetu RAD oraz młodych polskich projektantów.

Zobacz pierwsze zdjęcia z finału "Top Model" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dawid z zespołem Tourette'a wygrał "Top Model 2019". Na czym polega jego choroba?