"Top Model 2019", odcinek 10, upłynął pod znakiem niełatwych wyzwań. Uczestnicy pojechali do Krakowa, gdzie pod okiem Małgorzaty Kożuchowskiej musieli przygotować żywe witryny, inspirując się kultowymi amerykańskimi serialami. Do dyspozycji otrzymali wybrane przez siebie rekwizyty. Następnie czekała ich wyjątkowa, niełatwa sesja. Zdjęcia, do których pozowali, powstawały w ulewnym deszczu. Z pomocą przybyli na szczęście uczestnicy poprzednich edycji, między innymi Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz i Ania Morawska. Ostatnim zadaniem była sesja pod okiem popularnego magazynu modowego. Była to forma eliminacji - ci, którzy sobie nie poradzili, nie pojadą na fashion week. Komu więc się udało, a kto pożegnał się z programem "Top Model"? Sprawdź PONIŻEJ.

"Top Model 2019" - kto odpadł w 10 odcinku?

W 10. odcinku "Top Model" odpadli Anna Jaroszewska i Michał Gała. Niestety, nie dane będzie im pojechać na fashion week. Pozostali uczestnicy wezmą udział w prestiżowym tygodniu mody, gdzie zmierzą się z modelami i modelkami z całego świata oraz będą prezentować kreacje znanych projektantów. O tym, jak im poszło, przekonamy się już w kolejnych odcinkach "Top Model".

SPRAWDŹ TEŻ: Klaudia El Dursi i jej kariera przed "Top Model" - zobacz jej stare zdjęcia i dowiedz się, w jakich grała filmach