Kto odpadł z "Top Model" w 8. odcinku? Dzisiejsza rozgrywka rozegrała się w Tel Avivie. Już na początku odcinka Michał Piróg zapowiedział uczestnikom, że mają 20 minut na spakowanie walizek i podróż do Izraela. Na miejscu modele i modelki dobrali się w pary, a ich zadaniem było zrobienie zdjęć na desce, tzw. paddle board, wśród wzburzonych fal. W konkurencji najlepiej poradziły sobie Sandra i Klaudia El Dursi, które w nagrodę mogły porozmawiać z bliskimi na wideoczacie. Drugim zadaniem w odcinku było stworzenie fotorelacji z Tel Aviviu - uczestnicy rywalizowali ze sobą w trzech grupach, a zadanie wygrała grupa składająca się z Ani, Staszka, Kingi i Michała.

Top Model odcinek 8: kto odpadł?

Ostatnim zadaniem w 8. odcinku "Top Model" była sesja w parach. Michał Piróg i Kasia Sokołowska połączyli uczestników w dwójki, w których musieli zrobić zdjęcia przeznaczone do końcowej oceny jurorów. W większości modele i modelki pozowali w parach mieszanych, a najwięcej emocji budzili Staś i Sandra, którzy ewidentnie mają się ku sobie. Kto wyszedł na zdjęciu najlepiej, a kto najgorzej? I najważniejsze: kto dziś odpadł z "Top Model"? 

Najlepsze zdjęcie z sesji po raz kolejny w tym odcinku miała Sandra, a w zagrożonej trójce znaleźli się Marcin, Olga i Michał. Ostatecznie z Top Model 2019 w 8. odcinku odpadł Marcin. Zgadzacie się z decyzją jury?