"Top Model", odcinek 9, minął pod znakiem ciekawych spotkań. Uczestnicy show mieli okazję poznać projektanta Mariusza Przybylskiego, piosenkarkę Darię Zawiałow, ekoaktywistkę Aretę Szpurę, redaktor prowadzącą Glamour.pl - Ismenę Dąbrowską oraz dziennikarza Piotra Kraśko i jego żonę, Karolinę Ferenstein-Kraśko. Kandydaci do tytułu "top model" odwiedzili m.in. sortownię ubrań, gdzie musieli przygotować kolekcję pod hasłem #zerowaste, oraz wzięli udział w nagrywaniu teledysku Zawiałow.

"Top Model" odcinek 9 - co się działo?

W 9. odcinku "Top Model" pojawił się nowy konflikt - między Sandrą i Anią, które zaczęły walczyć o uwagę Staszka. Cóż, uczestników jest już coraz mniej, a finał coraz bliżej, nic więc dziwnego, że temperatura na planie programu wzrasta. Uczestników odwiedzili również ich bliscy. Rodziny modelek i modeli wzięli z nimi udział w wyjątkowych sesjach zdjęciowych, a najlepsze zdjęcie zdaniem jurorów miała Kinga. A kto dziś odpadł z "Top Model"? Sprawdź poniżej.

"Top Model 2019" - kto odpadł w 9 odcinku?

W 9. odcinku "Top Model" pożegnaliśmy Klaudię Chojnacką. To nie była łatwa decyzja dla jury. Po tylu tygodniach spędzonych razem cała ekipa programu zdążyła się już przecież mocno zżyć. Ale wygrać, jak wiadomo, może tylko jedna osoba. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu pożegnaliśmy sympatycznego i wysportowanego Marcina Chowaniaka. Za tydzień uczestnicy będą walczyć o to, kto z nich pojedzie na fashion week. Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca!