Półfinał "Top Model" rozstrzygnięty. O być albo nie być uczestników w finale programu zadecydował fashion week w Stanbule. Kto poradził sobie najlepiej na wybiegu? Czy Klaudia El Dursi w końcu uwierzyła w siebie? Czy Olga Kleczkowska zachwyciła zagranicznych projektantów i pokonała swoje słabości? Nie było łatwo, ale jurorzy musieli podjąć tę trudną decyzję. A na koniec zmagań - sesja zdjęciowa z Mehmetem Erzincan – znanym fotografem pochodzącym z Turcji. Od wykonanych przez niego zdjęć zależało kto pojedzie na zagraniczną sesję okładkowa do magazynu "Glamour". Kto poradził sobie najlepiej i kogo zobaczymy w finale, a kto odpadł? Sprawdź PONIŻEJ.

Klaudia El Dursi odpadła z "Top Model"

Klaudia El Dursi nie znalazła się w finałowej czwórce. Trafili do niej: Olga Kleczkowska, Dawid Woskanian, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Oni wezmą udział w sesji okładkowej dla magazynu "Glamour" oraz powalczą o tytuł "top model". Klaudia musiała pożegnać się z kolegami z planu programu i prosto ze Stambułu poleciała do domu.

SPRAWDŹ, kim jest Klaudia El Dursi>>

Uwielbiam Cię, jesteś cudowna. Twój złoty bilet nie został zmarnowany, nie zawiodłaś nas - powiedział Klaudii Michał Piróg.

Z kolei Marcin Tyszka dodał, że kiedyś nie uwierzyłby, że El Dursi może być top modelką, ale dziś w branży zdecydowanie jest miejsce dla takich osób, jak ona.

"Top Model 2019" - kto w finale?

Jako pierwsza finału "Top Model" przeszła Olga. Nie kryła wielkiej radości i zaskoczenia. Jako druga do finałowego odcinka weszła Sandra. Trzecie miejsce zajął Dawid. I nagle Piróg obwieścił, że w finale... będą wyjątkowo cztery osoby! Przywrócił Staszka Obolewicza.

Nie wierzę, nie wierzę... - powtarzał szczęśliwy Staszek.

Finał "Top Model 2019" odbędzie się 25 listopada. Jak zapowiedział Michał Piróg - będzie absolutnie wyjątkowy, tak jak cała ta edycja.

ZOBACZ TEŻ: Klaudia El Dursi rozpłakała się w programie. Boi się reakcji syna.