Metamorfozy w "Top Model" 2019 za nami! W czwartym odcinku programu, cała 15-tka z mniejszą lub większą ochotą oddała się w ręce najlepszych specjalistów od wizerunku. Jak zwykle bardzo duże emocje, a nawet głośne protesty uczestników "Top Model" wzbudzały poczynania stylistów fryzur. Drastyczna zmiana długości lub nowy kolor włosów spotykały się ze skrajnymi reakcjami - od zachwytu po płacz rozpaczy. Zazwyczaj to dziewczyny miały wątpliwości co do proponowanych zmian na ich głowach. Nawet finalistkom, które przed wejściem do domu modelek obiecywały sobie, że obejdzie się bez łez, nie udało się ich powstrzymać... U kogo efekt końcowy wypadł najlepiej, a czyją metamorfozę można uznać za niezbyt korzystną? 

Metamorfozy uczestników Top Model 2019

Niektórzy uczestnicy "Top Model" ledwo mogli poznać samych siebie w lustrze, a inni niemal nie dostrzegli żadnej zmiany. U Klaudii El Dursi czy Kingi Wawrzyniak skończyło się jedynie na lekkim skróceniu włosów. Z koeli Nikola Furman, Ania Jaroszewska czy Michał Gała, będą musieli przyzwyczaić do zupełnie nowych kolorów włosów, a Olga Kleczkowska czy Sandra Dorsz do o wiele krótszego cięcia. 

Zdjęcia wszystkich 15 finalistów 8. edycji "Top Model" sprzed metamorfozy i tuż po niej możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

Która metamorfoza zrobiła na was największe wrażenie?