To dopiero 7. odcinek "Top Model 2019", a emocje w programie już zaczynają sięgać zenitu. Podczas zadania z udziałem prezesa WOŚP, Jurka Owsiaka, i zaangażowanej w sprawy społeczne modelki, Cleo Ćwiek, niektórzy uczestnicy podzielili się przed kamerami niezwykle osobistymi wyznaniami. Ania Jaroszewska przyznała się, że zmaga się z depresją, a nowa osoba w Domu Modelek i Modeli zdradziła, że w przeszłości gnębiła swoich rówieśników. Wśród gości specjalnych znalazły się też tacy znani artyści, jak Michał Koterski, Natasza Urbańska i Roksana Węgiel.

Top Model 2019 - kto wrócił w 7. odcinku?

Po nagłym odejściu z programu 16-letniej Nikoli Furman, która zrezygnowała z dalszego udziału w "Top Model" ze względów rodzinnych, w Domu Modelek i Modeli pojawiła się nowa osoba. Została nią 22-letnia Kinga Dębska z Frankfurtu nad Menem, która wcześniej musiała pożegnać się z show na etapie boot campu.

Top Model 2019 - kto odpadł w 7. odcinku?

Decyzją jury w składzie Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, Natasza Urbańska oraz Michał Koterski w odcinku z 14.10.2019 z programu odpadły aż dwie osoby: Kinga Dębska i Rafał Torkowski. Tym samym w 8. edycji edycji "Top Model" pozostało już tylko 10 uczestników.

Zobacz zdjęcia z 7. odcinka "Top Model 2019" już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Nikola Furman - dlaczego odeszła z "Top Model"? Zdradziła powód