Tegoroczna edycja "Top Model" z pewnością zostanie zapamiętana jako dotychczas najbardziej emocjonująca odsłona show. Na przebieg programu spory wpływ miała nie tylko pandemia koronawirusa, ale także jeden z największych skandali w historii TVN, w wyniku którego jeden z finalistów został nagle zdyskwalifikowany na dzień przed wielkim finałem.

ZOBACZ: Dominic D'Angelica usunięty z finału Top Model! "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Top Model 9 - co się działo w finale?

W trakcie transmitowanego na żywo w telewizji finału "Top Model" widzowie tradycyjnie mieli okazję podziwiać uczestników podczas wyjątkowych pokazów mody. Prezentacje kolekcji polskich projektantów uświetniły rewelacyjne występy na żywo popularnych wykonawców muzycznych: Anny Karwan, Mery Spolsky, Ralpha Kaminskiego oraz Baranovskiego.

Top Model 9 - kto wygrał?

Decyzją jury i widzów, jako pierwsza z marzeniami o zwycięstwie w 9. edycji "Top Model" pożegnała się Weronika Kaniewska, która zajęła trzecie miejsce. W grze pozostali więc tylko Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek.

Po zsumowaniu wyników kolejnej rundy głosowania jurorów i fanów show, Joanna Krupa i Michał Piróg ogłosili, że 9. sezon "Top Model" wygrał Mikołaj Śmieszek. Nagroda główna to kontrakt z prestiżową agencją modeli, okładkowa sesja modowa w magazynie "Glamour" oraz 100 tysięcy złotych.

Zobacz okładki "Glamour" z finalistami "Top Model" oraz inne zdjęcia z finału show już teraz w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Mikołaj Śmieszek prywatnie: kim jest zwycięzca 9. sezonu "Top Model"? [wiek, wzrost, dziewczyna, piłka nożna]