Złoty bilet, dzięki któremu uczestnik nie musi brać udziału w bootcampie i pozwala od razu zameldować się w domu modelek i modeli, w obecnym sezonie "Top Model" otrzymała 19-letnia Weronika Kaniewska. Dziewczyna mimo ogromnego stresu towarzyszącego jej podczas spotkania z jurorami, zachwyciła Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę, swoją nieprzeciętną urodą, którą jurorzy porównali do największych ikon modelingu. 

- Nie widziałam nikogo lepszego w tym sezonie na castingach - oznajmiła Krupa.

Kim jest Weronika Kaniewska - zdobywczyni złotego biletu?

Weronika Kaniewska ma 19 lat, mierzy 178 cm i pochodzi z Bydgoszczy. Jej największą pasją jest jazda konna, a na swoim koncie ma kilka osiągnięć w tej dyscyplinie sportu. Triumfowała m.in. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Swoją miłością do koni zdobywczyni złotego biletu chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje wiele zdjęć ze stadniny. Z instagramowego profilu młodej bydgoszczanki możemy się dowiedzieć też, że jej serce od pewnego czasu jest zajęte. 

Podczas castingu do "Top Model" aspirującej modelce towarzyszyła mama Żaneta. W czasie emitowanego w środę drugiego odcinka "Top Model 9" Weronika opowiedziała nie tylko o swoich życiowych pasjach, ale także o rodzinnej tragedii sprzed kilku lat. W 2014 roku odszedł jej brat, który zmarł tuż po narodzinach. 

- To zostanie z nami do końca życia. To była straszna trauma.

Myślicie, że Weronika podbije świat modelingu? 

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa o odważnie o Patrycji Sobolewskiej z 9. edycji "Top Model": "Karolina Pisarek ma konkurencję"