Weronika Kaniewska to piękna 19-latka, która w "Top Model 9" otrzymała Złoty Bilet. Dzięki temu nie musiała brać udziału w bootcampie i mogła od razu zameldować się w domu modelek i modeli. Dziewczyna mimo ogromnego stresu towarzyszącego jej podczas spotkania z jurorami, zachwyciła Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę swoją nieprzeciętną urodą, którą oceniający porównali do największych ikon modelingu. 

- Nie widziałam nikogo lepszego w tym sezonie na castingach - oznajmiła Krupa.

Weronika Kaniewska: wiek, wzrost

Weronika Kaniewska ma 19 lat, mierzy 178 cm i pochodzi z Bydgoszczy.

Weronika Kaniewska: konie

Największą pasją Weroniki jest jazda konna, a na swoim koncie ma kilka osiągnięć w tej dyscyplinie sportu. Triumfowała m.in. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Swoją miłością do koni zdobywczyni złotego biletu chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje wiele zdjęć ze stadniny.

Weronika Kaniewska: chłopak

Z instagramowego profilu młodej bydgoszczanki możemy się dowiedzieć też, że jej serce od pewnego czasu jest zajęte. Chłopak Weroniki z "Top Model" to 19-letni Filip Lewicki, który podobnie jak modelka, ma na swoim koncie sukcesy w jeździctwie.

Weronika Kaniewska: rodzinna tragedia

W jednym z odcinków "Top Model 9" Weronika opowiedziała o rodzinnej tragedii sprzed kilku lat. W 2014 roku odszedł jej brat, który zmarł tuż po narodzinach. - To zostanie z nami do końca życia. To była straszna trauma - wyznała.

Myślicie, że Weronika podbije świat modelingu? 

ZOBACZ TAKŻE: DOMINIC D'ANGELICA usunięty z finału Top Model! "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"