Za nami ostatni odcinek szóstej edycji Top Model. Za tydzień wielki finał! Uczestnicy przeszli długą drogę. W 12 odcinku Top Model uczestnicy wzięli udział w pokazie na Fashion Week w Madrycie. Do półfinału dotarli Patryk, Natalia, Daniel, Ewa i Daria. Niestety z programem pożegnali się Natalia Karabasz i Daniel Tracz. Co działo się w półfinale?

12. odcinek Top Model 6. już za nami. Jednym z zadań postawionym przed uczestnikami był udział w pokazie mody podczas Fashion Week w Madrycie.  Tam uczestnicy Top Model mieli okazję pojawić się na wybiegu wraz z profesjonalnymi modelami i modelkami. Chociaż castingi już dawno były za uczestnikami to niektórzy projektanci wciąż rozglądali się za modelami… Takiej okazji nie zaprzepaściła Daria, która zachwyciła na wybiegu i przyciągała uwagę wielu projektantów.

Niestety mniej szczęścia miała Natalia, której jeden z projektantów odebrał miejsce w pokazie i powierzył…Darii. Modelka przyznała wówczas, że poczuła iż nie ma szans na finał. W międzyczasie Patryk i Danie wzięli udział w  sesji zdjęciowej jedne j z marek.

Drugim zadaniem uczestników była sesja zdjęciowa, która miała oddać klimat Hiszpanii. Najlepiej w sesji poradzili sobie Daria Zhalina, Patryk Grudowicz oraz Ewa Niespodziana. Wszyscy świetnie wypadli nie tylko na sesji, ale także na pokazach. Mniej szczęścia mieli Daniel Tracz i Natalia Karabasz, dlatego musieli pożegnać się z programem.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z 12. Odcinka 6.edycji Top Model!