W programie "Top Model 7" zaczyna się prawdziwa rywalizacja! To już dziś, 17 września 2018, zapadną ostateczne wybory. Jury będzie musiało bowiem wybrać 14 uczestników, którzy zamieszkają w domu modelek i modeli. Kto poradzi sobie najlepiej? Kto przejdzie dalej, a kto niepocieszony będzie musiał wrócić do domu i zapomnieć o dalszej przygodzie w programie? Co jeszcze się wydarzy?

Top Model 7 - co się będzie działo w 3. odcinku?

Modele i modelki w 3. odcinku show TVN wyjadą na tzw. bootcamp, podczas którego będą musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. To na bootcampie producenci zorganizują im elegancką sesję zdjęciową, a także profesjonalny pokaz mody, który po raz pierwszy na serio pozwoli uczestnikom sprawdzić swoje umiejętności. Komu pójdzie najlepiej na wybiegu, a kto nie sprawdzi się na zdjęciach? Po ocenach jurorów, zapadnie ostateczna decyzja, która okaże się być dla niektórych szansą na zrobienie kariery, a dla innych jej końcem. Przed jurorami „Top Model 7” bardzo trudne zadanie. Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński będą musieli wybrać 14 osób, które przejdą dalej i zamieszkają w domu modelek. Podczas narady jurorzy zaczną się jednak sprzeczać. Czy uda im się jednak dojść do porozumienia?

Top Model 7: 3 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

Jedno jest pewne: to dziś padną z ust jurorów gorzkie słowa "Nie przechodzisz dalej". Nie wszystkim uda się zdobyć serce Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Kto im zaimponuje? A kto zawiedzie ich oczekiwania? O tym przekonamy się oglądając 3. odcinek programu Top Model. Ten na antenie TVN już dziś o 21:30.

Macie już swoich faworytów? Za kogo trzymacie najmocniej kciuki?