Finaliści "Top Model" 7 debiutują na warszawskich salonach. Na kilka dni przed wielkim finałem programu, Anna Markowska, Kasia Szklarczyk i Hubert Gromadzki pojawili się w Elektrowni Powiśle na pokazie kolekcji ślubnej duetu Paprocki & Brzozowski. Cała trójka chętnie pozowała do zdjęć obecnym na wydarzeniu fotoreporterom. Jak wypadł ich "pierwszy raz" na ściance? Sprawdźcie PONIŻEJ i zobaczcie zdjęcia w GALERII.

Finaliści Top Model 7 na pokazie Paprocki & Brzozowski

Najbardziej odważną stylizację tego wieczoru zdecydowanie zaprezentowała Anna Markowska. "Colombiana", jak nazywają ją pozostali uczestnicy 7. sezonu "Top Model", przyszła na pokaz w kreacji z bardzo dużym dekoltem. Z kolei Kasia Szklarczyk zagrała kolorem - czerwień dobrze skrojonego kompletu dodatkowo podkreśliła, malując usta pomadką w podobnym odcieniu. Hubert Gromadzki postawił za to na luz - do eleganckiej koszuli dobrał jeansy i sportowe obuwie.

Kto z nich wyglądał najlepiej? Oceńcie to sami. Zdjęcia Ani, Kasi i Huberta z pokazu kolekcji ślubnej Paprocki & Brzozowski znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: QUIZ: Którym finalistą Top Model 7 jesteś?