Top Model 7: w 10. odcinku programu uczestnicy będą cały czas odizolowania od kontaktu ze światem zewnętrznym. W Domu Modeli będzie czekała na nich jednak niezwykła niespodzianka. Przyszłe modelki i modele dostaną szansę na spotkanie z bliskimi osobami oraz wystąpią z nimi na wybiegu. Wszystko pod czujnym okiem Joanny Przetakiewicz, która przecież branżę mody i modellingu zna jak mało kto! Kim jest Joanna Przetakiewicz? Skąd ją znacie? i skąd możecie kojarzyć?

Joanna Przetakiewicz jest projektantką mody, założycielką i dyrektorem polskiej marki modowej La Mania. Swoją firmę otworzyła w 2010 roku i od tego czasu zdążyła już podbić kilkanaście światowych rynków mody. Przetakiewicz była jurorem polskiej edycji programu „Project Runway” emitowanego w TVN, który prowadziła Anja Rubik. Projektantka wzięła też udział w drugiej edycji „Azja Express”, gdzie jej partnerem był Łukasz Jakóbiak, znany z programu internetowego „20m2 Łukasza”.

Top Model 7: gdzie i kiedy oglądać 10 odcinek?

Top Model 7 - odcinek 10 możecie obejrzeć w poniedziałek 5 listopada 2018 roku o godzinie 21:30 w TVN, a po emisji programu także na platformie player.pl.

ZDJĘCIA z 10. odcinka 7. edycji "Top Model" znajdziecie w naszej GALERII--->, a jego zapowiedź WIDEO obejrzycie TUTAJ--->