Top Model 7 - odcinek 11. to wiele nic innego jak tylko niespodzianek dla uczestników. Pierwsza jest taka, że lecą do Los Angeles! Co będą tam robić i co czeka na bohaterów programu w Ameryce? Jedno jest pewne: w amerykańskiej stolicy słońca i wakacji będą czekać na nich amerykańskie cadillaki, które zawiozą ich do Hotelu Roosevelt. Tam przywitają ich jurorzy i Michał Piróg. W trakcie tego odcinka uczestnicy spotkają się z wieloma gwiazdami mody. Jakimi?

Top Model - co się wydarzy w 11. odcinku 7. sezonu? 

W 11. odcinku 7 sezonu "Top Model" uczestnicy programu pojadą do Los Angeles na fashion week. Na lotnisku czekać będą amerykańskie cadillaki, które zawiozą ich do Hotelu Roosevelt, gdzie czekać już na nich będą jurorzy i Michał Piróg. Zanim jednak będą mogli się rozpakować i pozwiedzać Los Angeles, czeka ich jeszcze spotkanie z dyrektorem Fashion Week Los Angeles - Erikiem Rosete. Producenci show zaplanowali dla modelek i modeli sesję zdjęciową zainspirowaną scenami z filmów Pretty Woman, Aniołki Charliego oraz La La Land. Kolejne zadanie do przejście castingu u projektantów takich jak Michael Costello, George Styler, Michael NGO, Usama Ishtay i Nathalia Gaviria. Kto przejdzie dalej i będzie mógł wystąpić podczas fashion week? Tego dowiemy się już na koniec odcinka!

Top Model 7. sezon 11. odcinek : gdzie i kiedy oglądać?

„Top Model 7” - odcinek 11. możecie oglądać już dziś, w poniedziałek 12 listopada 2018 roku o 21:30 w TVN. Po telewizyjnej premierze odcinek będzie do obejrzenia także na platformie player.pl.

WIDEO: ZWIASTUN 11. odcinka 7 sezonu "Top Model" znajdziesz TUTAJ--->