Top Model 7: Pierwsze zadanie w 7. odcinku show modellingowego TVN będzie polegało na stworzeniu spotu reklamowego dla sieci sklepów obuwniczych. Tu będzie liczył się pomysł, umiejętność improwizacji, ale też dyscyplina oraz dobra współpraca z kamerą. Finalistom pomoże Julia Wieniawa, która przecież najlepiej wie, jak pracować przed kamerą i jak zrobić zdjęcie, żeby cieszyło się ekstremalnie dużą popularnością na Instagramie. To zadanie będzie jedynie otwarciem 7. odcinka. Co zadzieje się w nim potem?

KTO ODPADŁ w 7. odcinku "Top Model"? SPRAWDŹ!

Top Model 7 - co wydarzy się w 7. odcinku?

Po ukończeniu zadania, uczestników 7. odcinka „Top Model” czeka wielka niespodzianka! Polecą bowiem aż do Austrii! Na miejscu będą musieli przygotować profesjonalną i pomysłową relację podróżniczą. Łatwość zadania będzie jednak jedynie pozorna. Uczestnicy programu będą musieli bowiem w spocie wypowiedzieć bardzo trudną do wymówienia, niemieckojęzyczną kwestię. To jednak nie będzie koniec ich austriackiej przygody! Finalistów czeka bowiem jeszcze sesja zdjęciowa w bardzo nietypowym miejscu - na lodowcu! Modeli i modelki wesprze model serbskiego pochodzenia i były mąż Anji Rubik - Sasha Knezevic. Jakich udzieli im rad? Kto się do nich zastosuje?

Na koniec przyjdzie pora na podsumowanie działań i starań uczestników 7. odcinka „Top Model”. Podczas panelu z gościnnym udziałem Sashy oraz Anny Jurgaś - redaktor naczelnej magazynu Glamour, jury zdecyduje kto najlepiej poradził sobie z zadaniami i kto pozostaje w programie. Do finału zostało już jedynie 5 odcinków, a w programie udział wciąż bierze 10 uczestników. To oznacza tylko jedno: w dzisiejszym odcinku z show muszą odpaść kolejni uczestnicy. Kto to będzie? Tego dowiemy się już dziś wieczorem!

Zdjęcia z 7. odcinka „Top Model 7” znajdziecie w naszej GALERII--->

Top Model 7 - gdzie i kiedy oglądać 7. odcinek?

7. odcinek „Too Model” już dziś, w poniedziałek 15 października 2018 o 21.30 na TVN, a po emisji odcinka także na player.pl.

A jak nagą sesję uczestników oceniał Anja Rubik? Zobaczcie: