Top Model 7: w 8. odcinku modellingowego show TVN uczestnicy będą musieli zrobić sobie wzajemnie dobre, modowe zdjęcia w przestrzeni miejskiej dżungli. Zadanie to nie będzie wcale tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Okaże się bowiem, że dziewczyny i chłopcy pretendujący do tytułu Top Model 2018 będą musieli zaprezentować się jedynie w … skarpetkach i bieliźnie! Po tym trudnym zadaniu Joanna Krupa zorganizuje uczestnikom ogrodowe spa, podczas którego będą mogli chwilę odpocząć. Następnym czekających na nich wyzwaniem będzie za to gra miejska na terenie Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, która rozegra się pod czujnym okiem Anny Jurgaś, Osi Ugonoh, Daniela Tracza i Michała Baryzy. Gdy uczestnicy przejdą wszystkie etapy, ostatnim okaże się wielki test z wiedzy na temat mody. Komu uda się go przejść? I czy złe odpowiedzi wyeliminują uczestników z programu na tym etapie? O tym przekonamy się już dziś wieczorem!

Top Model 7, odcinek 8 - goście specjalni

W 8. odcinku modellingowego show TVN „Top Model” pojawi się aż pięcioro gości specjalnych. Kim oni są? Skąd możecie ich kojarzyć?

Osi Ugonoh to znana już na polskim rynku modelka. Urodziła się w Gdańsku. Jej rodzice pochodzą z Nigerii. Ma trzy siostry i brata. W Irlandii zdobyła tytuł Miss Africa. Osi Ugonoh wygrała 4. edycję „Top Model”.

Michał Baryza był pierwszym mężczyzną w finale „Top Model”. Był faworytem, ale ostatecznie zajął 2 miejsce. Pokonała go Osi Ugonoh. Współpracował z wieloma marki, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pracował jako budowlaniec, tancerz i sprzedawca. Przed udziałem w programie „Top Model” zasłynął jako najprzystojniejszy i najbardziej rozebrany barman klubu gejowskiego Toro w Warszawie.

Daniel Tracz uwielbia grać w piłkę nożną. Jego wzorem jest Cristiano Ronaldo. Jego pasją są zaś podróże i języki obce. Swoją przyszłość chciały związać z dyplomacją. Daniel Tracz był uczestnikiem w 6 edycji „Top Model”.

Anna Jurgaś to wieloletnia redaktor naczelna magazynu Glamour, która od lat gościnnie pojawia się w programie „Top Model”.

Na koniec odcinka do jury programu dołączy też znana polska modelka, Marta Dyks, która pomoże wybrać tych, którzy będzie musieli opuścić program. Marta Dyks to zdolna i pracowita modelka, która podbija serca fanów na całym świecie, a jej fotografie zdobią okładki najpopularniejszych magazynów. Marta, podobnie jak Gigi Hadid i Kayah, cierpi na chorobę Hashimoto. Modelka wspiera wszystkie osoby, które borykają się z tym samym problemem i chętnie udziela im rad, zarówno na swoim Instagramie, jak i w prasie. 

Top Model 7 – gdzie i kiedy oglądać 8. odcinek?

8. odcinek 7. sezonu „Top Model”  możesz obejrzeć już dziś, w poniedziałek 24 października 2018 o godzinie 21:30 w TVN, a po emisji odcinka także w sieci - na player.pl.

Zdjęcia z tego odcinka już teraz znajdziecie zaś w naszej GALERII >>

WIDEO: zwiastun 8. odcinka "Top Model" obejrzyszTUTAJ--->