Do 4. odcinka 7. edycji „Top Model” przeszła finałowa 14-tka, która walczy o tytuł Top Modela lub Top Modelki. Kto odpadnie z programu w tym odcinku show? Co Robert Biedroń robił na jego planie? Oraz jak będzie w nim rola Małgorzaty Rozenek? My wiemy to już teraz! W 3. odcinku show uczestnicy musieli zmierzyć się z ciężką sesją zdjęciową, po której jury wybrało finałową czternastkę. To ci szczęśliwcy trafili do Domu Modelek, gdzie już dziś czekają na nich prawdziwe metamorfozy. W trakcie przemian jedna z modelek wypowiedziała ostre i wulgarne słowa do jednego z jurorów. Czy za swoje zachowanie dostanie od jury żółtą kartkę?

Top Model 7 - Małgorzata Rozenek i Robert Biedroń w 4. odcinku show

Na finalistów 7. edycji show czekają nie tylko spektakularne przemiany, lecz także poważne zadania. Pierwsze z nich oceni sama Małgorzata Rozenek. To właśnie m. in. bazując na jej opinii jurorzy podejmą decyzję, kto odpadnie z programu, a kto w nim pozostanie. W finale show dodatkową atrakcją będzie obecność gościa specjalnego, którym tym razem okaże się prezydent Słupska - Robert Biedroń. To on w fine programu zasiądzie obok stałych jurorów programu, którymi są Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Program niezmiennie prowadzi Michał Piróg. Zdjęcia z 4. odcinka show znajdziecie w naszej GALERII --->

Top Model 7 - gdzie oglądać 4. odcinek

4. odcinek programu „Top Model 7” obejrzycie już dziś, w poniedziałek, 24 września 2018 roku o godzinie 21:30 w TVN. Po emisji odcinka w telewizji będzie on też dostępny na player.pl.

Top Model 7 - zapowiedź 4. odcinka

Zapowiedź 4. odcinka programu "Top Model 7" znajdziecie TUTAJ--->