Top Model 7: 5. odcinek show, jak każdy na tym etapie programu, będzie się składał z dwóch części. W pierwszej z nich uczestników będzie wspierać Red Lipstick Monster. Co youtuberka będzie robiła w show? Okaże się, że popularny obecnie w Internecie trend tzw. „unboxing challenge” będzie jednym z zadań dla finalistów! Uczestnicy rozlosują różnej wielkości zapakowane paczki. Ich zadaniem będzie nagranie trwającego 1,5 min materiału o produkcie, który skrywa pudełko. Tu będzie liczyła się nie tylko kreatywność, ale też tempo rozpakowywania! Po tym zadaniu na uczestników będzie czekało kolejne, w wykonaniu którego modelom i modelkom pomoże Qczaj!

Top Model 7 – co się wydarzy w 5. odcinku?

Daniel Kucz, czyli Qczaj, to trener personalny, który wyciągnie kandydatów na modeli na morderczy poranny trening! Wszystko po to, aby nabrali energii przed kolejnym wyzwaniem. Finaliści będą mieli bowiem wykazać się swoimi umiejętnościami aktorskimi. Odegrają oni improwizowane scenki z życia szkolnego dotyczące miłości i przyjaźni, zazdrości, nękania czy depresji. Wszystko to pod czujnym okiem aktorów Marii Konarowskiej i Michała Mikołajczyka. To jednak nie wszystko! Najtrudniejsze ze bowiem dopiero przed nimi! W ramach ostatniego zadania finaliści show będą musieli bowiem wziąć udział w… nagiej sesji! Ta odbędzie się na terenie Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie. Uczestników wspierać będzie sama Anja Rubik, która podpowie przyszłym modelkom i modelom jak radzić sobie z własną nagością podczas sesji, kiedy na planie obecnych jest kilka czy nawet kilkanaście obcych osób. Kto najlepiej przyjmie te rady? I kto zrobi z nich najbardziej efektowny pożytek?

Top Model 7 – gdzie i kiedy oglądać 5. odcinek?

Jak co odcinek, tak i teraz nie wszystkim uda się zdobyć serce Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Kto zatem odpadnie z programu tym razem? Tego dowiemy się już dziś! 5. odcinek „Top Model" już dziś, w poniedziałek 01.10.2018, o 21:30 w TVN. Powtórki odcinków można zobaczyć w każdą niedzielę o godz. 15:15 w TVN lub na player.pl.

Top Model 7 – za kogo jurorzy trzymają kciuki? WIDEO

A za kogo jurorzy „Top Model 7” trzymają najmocniej kciuki? Czy już mają swoich faworytów? Czym ta edycja różniła się od poprzednich? I co poza modą liczy się w życiu dla Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki?

Jurorów „Top Model 7” zapytaliśmy o to osobiście! Co nam powiedzieli? Zobaczcie w naszych WIDEO poniżej: