Top Model 7: finałowa 14 uczestników wybrana! Tydzień temu widzowie TVN dowiedzieli się, którzy uczestnicy castingów trafili do finałowej rozgrywki show. Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński wybrali finalistów 7. sezonu programu "Top Model", a wcale nie było to łatwe. Najpierw na uczestników programu czekał tzw. bootcamp, podczas którego musieli udowodnić, na co tak naprawdę ich stać. Pociągiem do marzeń do Kotliny Kłodzkiej wyruszyło tylko 25 uczestników. Na miejscu czekało na nich nietypowe, ale bardzo klimatyczne miejsce - sceneria Starej Parowozowni, gdzie mieli okazję wziąć udział w pierwszym w swoim życiu profesjonalnym pokazie mody. Otworzyła go Julia Frankowicz. Kolejnym etapem były cztery sesje zdjęciowe z fotografem Przemkiem Dzienisem. Kto dostał się do finałowej 14-tki "Top Model"? Sprawdź w naszej GALERII!

Top Model 7 - 14 finalistów programu

Po czterech sesjach (każda w innym klimacie) jurorzy mieli w końcu jasność, kto powinien przejść dalej i ogłosili to uczestnikom. Do domu modelek i modeli mogli zabrać jedynie 14 osób. Kto znalazł się w tym ścisłym gronie?

Joannie Krupie, Marcinowi Tyszce, Dawidowi Wolińskiemu i Kasi Sokołowskiej w końcu się wyłonić finałową czternastkę. Trafili do niej Sophie Reich, Magdalena Przybielska, Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki, Natalia Gorączka, Daria Dąbrowska, Michał Borzuchowski, Julia Frankowicz, Szymon Reich, Piotr Muszyński, Oliwia Zasada, Żaklina Ta Dinh, Franciszek Strąkowski oraz Anna Markowska. To właśnie oni trafili do Domu Modelek. W gronie tym znajduje się też przyszły zwycięzca lub zwyciężczyni show „Top Model 7”.

Jak finaliści programu prezentują się na zdjęciach? Jakie mają wymiary? Kim są? Koniecznie sprawdźcie, jak wygląda 14 uczestników "Top Model 7" w naszej GALERII --->

A już w poniedziałek, 24 września, uczestnicy "Top Model" przejdą totalne metamorozy. Zaś ich umiejętności w modelingu ocenią gościnnie Małgorzata Rozenek i Robert Biedroń.