Finałowa 14 uczestników 9. edycji "Top Model" wybrana! Wczoraj poznaliśmy modelki oraz modeli, którzy wkrótce wprowadzą się do specjalnego domu i przez kolejne tygodnie będą brali udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, pokazach mody, a także zostaną poddani metamorfozom. W tym sezonie, pewne miejsce w domu miała Weronika Kaniewska, która na castingu zachwyciła jurorów swoją urodą i charakterem i to właśnie ona otrzymała od nich Złoty Bilet. Kto oprócz niej trafił do domu modelek o modeli? Finałową 14 uczestników 9. edycji "Top Model" obejrzycie w naszej galerii.

Uczestnicy "Top Model 9": oto finałowa 14

9. edycja "Top Model" jest wyjątkowa pod wieloma względami. Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną, produkcja zdecydowała, że castingi nie będą mogły odbywać się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Uczestnicy musieli zgłosić się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i to pod hasłem #CastingWDomu rozpoczął się pierwszy etap castingów.

Nowością w tym sezonie "Top Model" był również Srebrny Bilet. Każdy z jurorów spośród nadesłanych zgłoszeń wybrał jedno, które najbardziej przypadło mu do gustu, a następnie to od widzów i ich głosów zależało, który z uczestników otrzymał miejsce w etapie bootcampu. 

Oto finałowa 14 uczestników 9. edycji "Top Model" - obejrzycie ją w naszej galerii.