"Top Model" to kolejny program telewizyjny, na którego przebieg mocno wpłynęła pandemia koronawirusa. Już na początku 11. odcinka tegorocznej edycji show przekazano zaskakującą informację o tym, że aż troje uczestników nie może wziąć udziału w ateńskim tygodniu mody. Z marzeniami o występie na fashion weeku i walki o finał 9. edycji "Top Model" ze względu na swój stan zdrowia pożegnali się: Patrycja Sobolewska, Ernest Morawski i Dominic D'Angelica. W ich miejsce do show powróciło dwoje uczestników, którzy odpadli na wcześniejszych etapach.

Top Model 9 - co się działo w 11. odcinku show?

Do rywalizacji ponownie stanęli Karolina Kuczyńska i Mariusz Jakubowski i to właśnie oni mogli pokazać, na co ich stać podczas Athens Xclusive Designers Week. Cała piątka uczestników, która poleciała do stolicy Grecji, poradziła sobie w modowych zadaniach wyjątkowo dobrze. Jury zdecydowało więc, że tym razem nie odpada żadna osoba.

Na koniec odcinka Joanna Krupa urządziła wideokonferencję z Patrycją, Ernestem i Dominicem, aby przekazać im bardzo dobrą informację. Uczestnicy, którzy ominęli fashion week z powodu COVID-19, będą mieli wkrótce szansę na powrót do programu. Aby ponownie stanąć do walki o finał, będą oni musieli jednak wykonać dodatkowe zadanie. Na czym będzie ono polegało? O tym przekonamy się już za tydzień.

Zobacz najlepsze zdjęcia z 11. odcinka "Top Model" już teraz w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Naga sesja uczestników "Top Model" 9. Kto poradził sobie najlepiej? [FOTO]