Uczestnicy "Top Model" wzięli udział w swojej pierwszej nagiej sesji. Jak w każdym sezonie, tak i teraz nie obyło się bez płaczu, wtydu, ale też szokujących zachowań uczestników, którzy nie mieli problemu z nagością. Za obiektywem stanął Marcin Tyszka, a finalistów na planie wspierała Julia Wieniawa, która nie raz została onieśmielona przez pewność siebie, szczególnie mężczyzn. 

"Top Model 9": naga sesja uczestników [ZDJĘCIA]

Oprócz nagiej sesji, uczestnicy musieli w trzech grupach zaaranżować okładkę magazynu "Glamour" na jeden z trzech tematów: stop stereotypom, stop wykluczeniu oraz stop ograniczaniu wolności słowa. W pracy pomagali im Ralph Kaminski, Marianna Kowalewska i Anna Gacek. Dodatkowo w tym odcinku finaliści mieli za zadanie zorganizować domową sesję fotograficzną - połączeni w pary samodzielnie się wystylizowali, umalowali, uczesali i zrobili zdjęcia telefonem pod okiem modeli Oli Kowal - Szindy i Michała Piróga.

Według jurorów, na nagiej sesji najlepsza okazała się Patrycja. Z programem musiał pożegnać się Dominik, który w tej edycji zdobył Srebrny Bilet.

Nagie zdjęcia uczestników 9. edycji "Top Model" obejrzycie w galerii.