Za nami 10. Odcinek Top Model Polska. Uczestnicy programu walczyli o wyjazd na Fashion Week do Madrytu. Z pewnością wygranym z tego odcinka wyszedł Patryk Grudowicz, który miał okazję otworzyć pokaz Mariusza Przybylskiego. To nie jedyna niespodzianka jaka czekała go w tym odcinku.

Trwa Top Model 6. Uczestnicy programu z odcinka na odcinek zmagają się z przeróżnymi zadaniami – sesje zdjęciowe, pokazy mody, nagrywanie reklam czy filmików do mediów społecznościowych to tylko nieliczne z nich. Początkujących modeli wspierają także gwiazdy, związane ze światem mody - Anna Jagodzińska, Małgorzata Leitner czy Tamara Gonzales Perea, czyli Macaemian Girl.

PRZECZYTAJ: Top Model Polska gorący romans, walka o prawa człowieka i emocjonujący casting.

Za nami 10. Odcinek Top Model 6. Jednym z zadań postawionym przed uczestnikami był casting do pokazu Mariusza Przybylskiego. Podczas przymiarek okazało się, że postura jednego z modeli, Daniela Tracza, nie pasuje do żadnego z projektów. Model musiał niestety oglądać pokaz z publiczności. Doceniony został zaś Patryk Grudowicz, który bardzo szybko zyskał sympatię widzów.

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA odcinek 10: walka o Fashion Week [ZDJĘCIA]

Mariusz Przybylski docenił modela, dając mu szansę, by otworzył jego pokaz. W nagrodę dostał od jurorów upominek od marki Apart – spinki do mankietów, które wręczyła mu Katarzyna Sokołowska. Jak się później okazało to nie jedyny prezent, jaki otrzymał Patryk.

Na sam koniec odcinka Joanna Krupa oświadczyła, że produkcja programu postanowiła pozbyć się kompleksu, którym były zęby. Modelowi zafundowano zabieg w profesjonalnej klinice dentystycznej. Patryk Grudowicz nie krył wzruszenia. Efektami zabiegu model pochwalił się na Instagramie.