Top Model 6 dobiega końca. Już w tym tygodniu dowiemy się, kto zyska tytuł Top Model i szase na międzynarodową karierę. Do finałowego odcinka dotarli Patryk Grudowicz, Ewa Niespodziana i  i Daria Zhalina. Kto wygra 6. Edycję Top Model? Dowiemy się już niebawem, a my tymczasem przypominamy, co dziś robią finaliści 5 edycji Top Model.

Do finałowego odcinka 5. edycji Top Model dostali się Radek Pestka, Jakob Kosel oraz Karolina Pisarek. Zwycięzcą został… 19-letni Radek Pestka, który otrzymał 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją Avant oraz okładkę w magazynie Glamour. Kiedy model przyszedł do programu wyglądał bardzo niepozornie. Początkowo niczym się nie wyróżniał, a sama Joanna Krupa powiedziała, ze w życiu by go nie wybrała. Przez te kilkanaście odcinków Pestka przeszedł sporą metamorfozę. Nabrał odwagi, pewności siebie i zyska świadomość swojego ciała. To zapewniło mu sukces.

Po zwycięstwie Radek Pestka postanowił w pełni poświęcić się prowadzeniu bloga modowego. Bał udział w licznych sesjach zdjęciowych - ma na koncie choćby lookbook z Tokyo. Początkowo mieliśmy okazję dość często widywać go na wybiegach, dziś niestety coraz rzadziej. To jednak nie znaczy, że pozostali finaliści również zrezygnowali ze świata modelingu, wręcz przeciwnie.

Karolina Pisarek świetnie radzi sobie zarówno na wybiegach, jak i podczas sesji zdjęciowych. Kilka miesięcy spędziła w Chinach, masa kampanii reklamowych w Polsce – między innymi najnowszy lookbook marki DeeZee na sezon jesień 2016. Jakiś czas temu brała udział w sesji zdjęciowej w Japonii, niestety doszło tam do wypadu, w którym modelka poważnie uszkodziła sobie rękę. Pisarek przeszła operację i powoli powraca do zawodowych zobowiązań.

Jakob Kosel radzi sobie równie dobrze. Ledwie zakończył się program Top Model, a on już brał udział w pokazie Roberta Kupisza. Jeszcze przed końcem programu wraz z Karoliną Pisarek wziął udział w sesji ślubnej dla marki Apart. Ma na koncie sesje okładkowe  i angaże u największych polskich projektantów. Zaledwie kilka dni temu wziął udział w pokazie Mariusza Przybylskiego (wraz z nim na wybiegu pojawili się również uczestnicy Top Model 6.

Za kilka dni dowiemy się, kto zyska tytuł Top Model 6 edycji programu. W finale znaleźli się: Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana. Kto wygra 6 edycję Top Model? Dowiemy się już niebawem, a tymczasem zobaczcie w naszej galerii, jak dziś prezentują się finaliści piątej edycji Top Model!