W programie Top Model 6 pozostaje coraz mniej uczestników. Za nami już siódmy odcinek szóstej edycji. Konkurencja wzrasta, a napięcie pomiędzy zawodnikami wzrasta. W poprzednim odcinku z programem pożegnał się Mariusz Tomczak. W rywalizacji pozostało 12 modeli. Niestety po wczorajszej emisji tylko 10. Co działo się w siódmym odcinku Top Model 6?

ZOBACZ: Top Model Polska odważna sesja zdjęciowa i wybieg na wysokościach. Kto wypadł najlepiej? [ZDJĘCIA]

Uczestnicy rozpoczęli dzień bardzo aktywnie. Modele i modelki musieli zmierzyć się z cross fittem, który od jakiegoś czasu jest modną formą treningów, podejmowanych nawet przez gwiazdy. Uczestników trenował Bartek Lipko. Z tym zadaniem nie najlepiej poradził sobie Patryk Grudowicz, który potrzebował motywacji, by dokończyć ćwiczenia. Modela zachęcił do ćwiczeń kolega, Mateusz Mil. Świetnie sprawdził się zaś Adam Niedźwiedź, który nie ukrywał, że zamierza być najlepszy w tym zadaniu.

Po treningu Joanna Krupa i Michał Piróg zapewnili uczestnikom Top Model kolejne atrakcje. Ich zadaniem było przygotowanie w czteroosobowych grupach kampanii społecznej. Każda grupa miała inną tematykę – jedni zajęli się tematem napływu uchodźców do Europy, inni walczyli o prawa kobiet, a jeszcze inna grupa o prawa do małżeństw par jednopłciowych. Najlepsze zdjęcie zrobiła grupa walcząca o prawa kobiet, w skład której wchodzili Ewa Niespodziana, Patryk Grudowicz, Adrianna Daniel i Sasza Muzheiko.

Top Model 6: casting do agencji modeli

Kolejnym zadaniem uczestników był casting do agencji modeli, którą prowadzi Małgorzata Leitner. W przesłuchaniu pomogła jej topmodelka Anna Jagodzińska. Zawodnicy mieli jedynie pięć minut na przygotowanie się do wyjścia. W wyniku presji czasu Sasza Muzheiko nie wziął swojego portfolio. Niestety jego prezentacja podczas castingu nie przebiegła pomyślnie. Luźne, wręcz lekceważące podejście, ciągłe tłumaczenie swoich błędów sprawiło, że Ukrainiec pożegnał się z programem Top Model. Świetnie z tym zadaniem poradziła sobie za to Ewa Niespodziana, której małe zwycięstwo niestety spotkało się z krytyką pozostałych uczestników.  Leitner i Jagodzińska doceniły również Patryka Grudowicza, który zaskoczył swoją pewnością siebie. Zarówno Ewa, jak i Patryk wygrali wyzwanie, a w nagrodę zjedli obiad w towarzystwie Anny Jagodzińskiej w jej restauracji.

[Fot. X-news]

Kolejnym zadaniem postawionym przed uczestnikami była sesjaMake Love Not War, w której modele zostali dobrani parami. Jedynie Aleksandra Zbinkowska pozowała sama. Z tym zadaniem świetnie poradzili sobie odwieczni rywale – Adam Niedźwiedź i Daniel Tracz, którzy na czas sesji odłożyli wszelkie problemy na bok i razem pracowali nad wspólnym sukcesem. Ogromnym zaskoczeniem okazała się para, którą stworzyli Mateusz Mil i Ewa Niespodziana, którzy namiętnie pocałowali się podczas sesji. Zarówno pocałunek, jak i cała atmosfera, jaką stworzyli na planie zdjęciowym umożliwiła im wygranie tego zdjęcia.

Top Model 6: eliminacje

Niestety z programem pożegnał się w tym odcinku nie tylko Sasza, ale również Ola Zbinkowska. Dlaczego? Wydawałoby się, że miała najłatwiejsze zadanie, bo pozowała sama. Nadmiar uczuć, których modelka nie potrafiła odpowiednio wyrazić na zdjęciu sprawił, że pożegnała się z programem.

[Fot. Facebook/Top Model TVN; X-news]

Co będzie się działo w kolejnym odcinku? Uczestnicy będą musieli przygotować swój profil social media. Po raz kolejny modele zmierza się ze swoimi lękami – tym razem będą musieli zrobić sobie selfie skacząc z wysokości 5 metrów ze spadochronem. Gośćmi programu będą Tamara Gonzales Perea oraz Weronika Książkiewicz.  My już nie możemy się doczekać! 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Top Model Polska naga sesja uczestników Top Model. Kto wygrał odcinek, a kto odpadł? Zobaczcie, co się działo [ZDJĘCIA]