Program Top Model od samego początku cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród uczestników, ale i wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubieńców. Za nami już pięć edycji i pięciu zwycięzców, którzy jako prawdziwi Top Modele podbijają świat modelingu.

Zobacz: TOP MODEL POLSKA Co dziś robią zwycięzcy Top Model?

Dziś po raz kolejny modele i modelki z całej Polski walczą o międzynarodowy kontrakt z agencją modelek, okładkową sesję zdjęciową dla Glamour oraz tytuł Top Modelki lub Top Modela. Kto tym razem ma szansę na wygraną?

Zobacz: Top Model ruszyły castingi do 6. edycji programu. Czy wśród uczestników jest przyszły zwycięzca? [ZDJĘCIA]

Już w pierwszym odcinku show przyniosło sporo emocji. Wszystko dzięki metamorfozom, które zawsze budzą zainteresowanie. Najpierw jednak uczestnicy mieli zaprezentować się na pokazie Łukasza Jemioła. Pierwsze zadanie wygrała Ewa Niespodziana, a jej nagrodą był nocleg w najlepszej sypialni w domu modelek i modeli.

Wiadomo jednak, że wszyscy czekali na kulminacyjny punkt programu czyli metamorfozy uczestników. Jednym z największych zaskoczeń z pewnością była pierwsza kandydatka do zmiany fryzury – Ola Zbinkowska, która pozbyła się swoich długich włosów do ramion na rzecz krótko ostrzyżonej fryzury. Jednemu z uczestników (Adamowi Niedźwiedziowi) włosy obcięła sama …Joanna Krupa.

Instagram @topmodelpolska

Spora metamorfoza czekała Daniela Tracza, który zyskał na głowie odcień platyny. Przemiany najbardziej bała się jednak Kamila Warzecha, która miała obawy, że jej długie włosy zostaną ścięte. Na szczęście jedynie podcięto jej końcówki i przefarbowano je na bardzo jasny blond.  Ciekawej metamorfozie poddano również Mariusza Tomczaka, ze względu na długie kręcone włosy oraz ciemną brodę wielu osobom  przypominał Jezusa.